انتخاب زبان: English | العربية | Français

فهرست مطلب

 

۲۲اسفند ۱۳۹۴

 پیام مریم رجوی به جلسه حقوق‌بشر و دموکراسی در ایران در سنای آمریکا

۱۲ اسفند ۱۳۹۴

مریم رجوی در یک جلسه در پارلمان اروپا خواستار سیاست قاطع نسبت به نقض حقوق بشر توسط رژیم آخوندی در ایران شد.

۱۲ اسفند ۱۳۹۴

سخنرانی مریم رجوی در کنفرانس «نقش زنان در جنگ علیه رادیکالیزم» در پارلمان اروپا و بازدید از نمایشگاه زنان ایران که به در آستانه روز جهانی زن و به ابتکار خانم بئاتریس بسرا، نماینده پارلمان اروپا از اسپانیا برگزار شد


۸اسفند ۱۳۹۴

در آستانه روز جهانی زن، مریم رجوی در یک کنفرانس در پاریس، حجاب اجباری را اهرم سرکوب فراگیر و دائمی زنان در رژیم آخوندی توصیف کرد. و ولایت فقیه را یک انحصارطلبی جنون‌آسا که با تمام قوا رودر روی حق برابری زنان ایستاده است و ایران را به زندان بزرگ زنان تبدیل کرده‌اند.

 ۲ اسفند ۱۳۹۴

در ملاقات با یک هیأت پارلمانی فرا حزبی از مجلس عوام و مجلس لردهای بریتانیا، مریم رجوی خواستار یک سیاست قاطع نسبت به رژیم ایران شد که هرگونه بهبود روابط دو جانبه، مشروط به پایان دادن به نقض حقوق‌بشر و دخالت در منطقه باشد.

۴ بهمن ۱۳۹۴

مریم رجوی در یک جلسه همبستگی منتخبین فرانسه با مقاومت ایران افراطی‌گری تحت نام اسلام را محکوم کرده و گسترش گروه‌های تروریستی را از عواقب ویرانگر سلطه‌جویی ملاها در منطقه خواند.

۳۰ دی ۱۳۹۴

در ملاقات با دو تن از رهبران کلیسای بریتانیا، بیانیه اسقف اعظم ولر که مورد حمایت و امضای ۵۱ تن از رهبران کلیساست به مریم رجوی ارائه شد.

 ۲۶دی ۱۳۹۴

شرکت مریم رجوی در مراسم سال نو میلادی در شهرداری لوپن در نزدیکی پاریس.

۲۰دی ۱۳۹۴

در گردهمایی حامیان فرانسوی به‌مناسبت سال نو میلادی، مریم رجوی تصریح کرد جهان تنها در صورتی از شر بنیادگرایی خلاص شود که کانون آن یعنی رژیم آخوندها در ایران سرنگون شود.

برچسب ها: Maryam rajavi.

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت