• موضعگیری‌ها
  • اطلاعیه‌ها
  • مریم رجوی: رئیس جمهور «مدره» ملایان با بیشرمی متقاضی كشتار مردم محاصره‌شده حلب با برچسب تروریستی است
۲۹ آذر۱۳۹۵

مریم رجوی: رئیس جمهور «مدره» ملایان با بیشرمی متقاضی كشتار مردم محاصره‌شده حلب با برچسب تروریستی است

Categories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی: رئیس جمهور «مدره» ملایان با بیشرمی متقاضی كشتار مردم محاصره‌شده حلب  با برچسب تروریستی است

آخوند روحانی، رئیس جمهور به اصطلاح «مدره» فاشیسم دینی حاكم بر ایران در اجتماع شماری از مزدوران و حقوق بگیران رژیم خواستار ادامه كشتار مردم حلب شد.

وی از اینكه برخی «دولتهای اسلامی» از موفقیتهای «مردم و ارتش» سوریه در كشتار مردم حلب ابراز نگرانی و ناراحتی می كنند، انتقاد كرد و گفت: برخی از «دولت‌های اسلامی نگران سرنوشت تروریست‌ها و به دنبال سالم خارج شدن آنها از حلب هستند» (رسانه های حكومتی- ۲۷ آذر ۱۳۹۵).
مریم رجوی اظهارات روحانی رئیس جمهور به اصطلاح مدره آخوندها را كه با بیشرمی متقاضی كشتار جمعی مردم حلب است، مشاركت در فجیع ترین جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت در قرن بیست و یكم توصیف كرد كه پاسداران و شبه نظامیان مزدورش مشغول اجرای آن در سوریه هستند. اظهارات روحانی آن روی سكه كارشكنی های مستمر پاسداران و شبه نظامیان مزدور در حلب و مناطق اطراف آن برای جلوگیری از انتقال محاصره شدگان است. كارشكنی هایی كه همه روزه جان شمار بیشتری از مجروحان و بیماران و زنان و كودكان را می گیرد.
در همین حال آخوند محمدی گلپایگانی رئیس دفتر خامنه ای گفت: «سرنوشت جنگ در سوریه با سرنوشت ما گره خورده است». وی با ابراز تأسف از نجات شماری از مردم حلب تحت عنوان «بازماندگان داعش» گفتک رژیم «ایران وظیفه دارد از (رژیم) سوریه حمایت كند» و الا ما «مجبور بودیم پشت خطوط مرزی خودمان» بجنگیم.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۹آذر ۱۳۹۵

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آرشیو سایت

آخرین توییت