• در رسانه‌ها
  • اور سورواز: مقاومت ایران باز اسکان ساکنان لیبرتی را جشن می‌گیرد
شهریور22

اور سورواز: مقاومت ایران باز اسکان ساکنان لیبرتی را جشن می‌گیرد

Categories // در رسانه‌ها

اور سورواز: مقاومت ایران باز اسکان ساکنان لیبرتی را جشن می‌گیرد

مریم رجوی رییس جمهور مقاومت ایران از شخصیت‌ها و منتخبین حاضر در روز شنبه ۱۰سپتامبر تشکر می‌کند.

خوشحالی و آسودگی خاطر روز شنبه در دفتر شورای ملی مقاومت ایران در اور سورواز وجود دارد. تعدادی شخصیت در یک فضای شادی، موفقیت باز اسکان ساکنان کمپ لیبرتی اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران که عراق را شب قبل، را به‌سوی اروپا ترک کردند را جشن می‌گیرند.
کمپ لیبرتی بارها هدف حملات مرگبار شبه نظامیان بنیادگرای وابسته به تهران بود. بیش از ۱۷۷ عضو سازمان مجاهدین جانشان را در این حملات مرگبار از دست دادند. جامعه ایرانیان والدواز بسیاری از نزدیکان و والدین این افراد را شامل می‌شد.
رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران مریم رجوی، این بازاسکان را به‌عنوان یک شکست استراتژیک برای رژیم ملایان و یک پیشروی برای مقاومت برای برقراری آزادی و دموکراسی در ایران توصیف کرد.
مریم رجوی تشکراتش را نثار شخصیت‌هایی که در طی این سال‌ها از اعضای مقاومت حمایت کرده بودند که در عراق در خطر بودند، کرد. بسیاری از این شخصیت‌ها در روز شنبه حضور داشتند مثل ژان پیر مولر، شهردار (DVG) مانی آن وکسن و معاون کمیته شهرداران علیه بنیادگرایی و برای حقوق بشر (که برای حفاظت پناهندگان ایرانی در عراق درست شده است که از حمایت ۱۴هزار شهردار و برگزیدگان فرانسوی برخوردار است)‌ برونو ماسه شهردار (DVG) ویلیر آدام ژان پیر بکه شهردار پیشین اور سورواز .... و همچنین اینگرید بتانکورت کاندیدای پیشین ریاست جمهوری کلمبیا، سید احمد غزالی نخست وزیر پیشین الجزایر، الخو ویدال کوادراس رییس کمیته بین المللی در جستجوی عدالت (ISJ) و نایب رییس پیشین پارلمان اروپا، انیسه بومدین حقوقدان و اسلام شناس و اولین بانوی پیشین الجزایر، طاهر بومدرا رییس دفتر پیشین حقوق بشر سازمان ملل در عراق و مسئول پرونده اشرف در سازمان ملل و اسقف ژاک گایو.

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آرشیو سایت

آخرین توییت