• موضعگیری‌ها
  • اطلاعیه‌ها
  • مریم رجوی: قیام كرمانشاه و مشهد و دیگر شهرها، ناقوس زوال دیكتاتوری سراپافساد آخوندی و طلوع دموكراسی، عدالت و حاكمیت مردمی در ایران
دی08

مریم رجوی: قیام كرمانشاه و مشهد و دیگر شهرها، ناقوس زوال دیكتاتوری سراپافساد آخوندی و طلوع دموكراسی، عدالت و حاكمیت مردمی در ایران

Categories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی: قیام كرمانشاه و مشهد و دیگر شهرها، ناقوس زوال دیكتاتوری سراپافساد آخوندی و طلوع دموكراسی، عدالت و حاكمیت مردمی در ایران

مریم رجوی، به مردم قهرمان كرمانشاه و دیگر شهرهایی كه امروز با شعارهای یا مرگ یا آزادی، مرگ بر روحانی، مرگ بر دیكتاتور، زندانی سیاسی آزاد باید گردد، به قیام برخاسته و به گرانی و فقر و فساد اعتراض می‌كنند درود فرستاد.

وی گفت: دیروز مشهد، امروزكرمانشاه و فردا سراسر ایران، این قیام، ناقوس سرنگونی دیكتاتوری سراپا فساد آخوندی و طلوع دموكراسی، عدالت و حاكمیت مردمی را به صدا در آورده است.
مریم رجوی عموم مردم به‌ویژه جوانان و زنان در سراسر كشور را به پیوستن به قیام «نه به گرانی» فراخواند و گفت: دیكتاتوری فاسد و رو به‌زوال آخوندها، در مقابل اتحاد و همبستگی ملی و مقاومت و پایداری و استمرار قیام‌های حق‌طلبانه شما، بدون تردید شكست خواهد خورد.
وی افزود: پرونده چهار دهه حكومت ملایان چیزی جز گرانی و فقر و فساد، شكنجه و اعدام و كشتار و جنگ‌افروزی نیست. بخش عمده سرمایه‌های مردم، از جمله پول‌های آزاد‌‌شده در توافق اتمی، صرف ماشین سركوب و اختناق و صدور تروریسم و جنگ‌افروزی می‌شود یا توسط سركردگان رژیم چپاول می‌شود. سرنگونی فاشیسم دینی، اولین قدم برای برون‌رفت از بحرانی است كه هر روز تشدید می‌شود.
وی گفت: رژیم آخوندی هیچ آینده‌یی ندارد، سرمایه‌گزاری روی آن محكوم به شكست است و زمان آنست كه جامعه جهانی سرنوشت خود را به این رژیم گره نزند و مقاومت مردم ایران برای سرنگونی آن به‌رسمیت بشناسند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۸ دی ۱۳۹۶(۲۹دسامبر۲۰۱۷)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آرشیو سایت

آخرین توییت