• در رسانه‌ها
  • مجاهدین خلق به بازپسگیری ایران از ولایت فقیه فراخواندند
۲۲ تیر۱۳۹۸

مجاهدین خلق به بازپسگیری ایران از ولایت فقیه فراخواندند

Categories // در رسانه‌ها

مجاهدین خلق به بازپسگیری ایران از ولایت فقیه فراخواندند

روز شنبه سازمان اپوزیسیون مجاهدین خلق دومین روز از گردهمایی سالیانه خود را در تیرانا ـ پایتخت آلبانی با حضور شخصیت‌های سیاسی و پارلمانی با شعار «ایران را از رژیم ولایت فقیه پس می‌گیریم» برگزار کرد.

مریم رجوی رئیس جمهور شورای ملی مقاومت ایران که سازمان مجاهدین خلق آنرا تاسیس کرده، سخنرانی افتتاحیه را در مقابل این گردهمایی ایراد نمود و طی آن گفت:‌ این رژیم بر روی بی‌عملی جامعه جهانی و بر روی این‌که عملیات تروریستی و جنگ‌افروزی در کشورهای منطقه، دست کم تا انتخابات آمریکا چندان قیمتی برای آن‌ها نخواهد داشت حساب باز کرده است.
در انتظار یک رئیس جمهور دیگر
وی افزود رژیم می‌خواهد ۱۶ماه دیگر صبر کند تا شاید آمریکا رئیس‌جمهور دیگری داشته باشد و بتواند با او دوباره همان «اَبر امتیازاتی» که در توافق اتمی دست یافت! را محقق کند.
رجوی تاکید کرد: این رژیم می‌خواهد با ایجاد تنش، جامعه بین‌المللی را پس بزند. می‌خواهد با گرد و خاک و آشوب، بحران سرنگونی را پنهان کند. می‌خواهد دوباره سیاست استمالت را جایگزین قاطعیت کند. و می‌خواهد ترس و وحشت بسیجی‌ها و پاسدارانش را مهار و تعادل درونی رژیم را حفظ کند.
رئیس جمهور شورای ملی مقاومت ایران ابراز عقیده کرد که:‌ راه‌حل قطعی، نهایی و تردیدناپذیر، سرنگونی تمامیت رژیم ولایت‌فقیه به‌دست مردم و مقاومت ایران است.

https://bit.ly/2SgMk4m

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آرشیو سایت

آخرین توییت