ارديبهشت14

مريم رجوی: بی عملی در مقابل تراژدی بزرگ قرن در حلب لكه ننگ جامعه جهانی است

Categories // اطلاعیه‌ها

مريم رجوی: بی عملی در مقابل تراژدی بزرگ قرن در حلب لكه ننگ جامعه جهاني است

سبعيت آخوندها و متحدان و مزدورانشان، نشانه شكست آن‌ها در نجات ديكتاتور سوريه است.

مریم رجوی، بمباران‌های وحشیانه حلب و كشتار سبعانه مردم سوریه به ویژه زنان و كودكان توسط بشار اسد و رژیم ضدبشری آخوندی و متحدان و مزدوران آن‌ها را یک جنایت بی‌سابقه جنگی و تراژدی بزرگ قرن توصیف كرد كه وجدان بشریت معاصر را جریحه‌دار كرده است. وی گفت پایداری مردم و اپوزیسیون سوریه به‌ویژه حلب قهرمان یك الگوی پر افتخار است كه هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد و بی‌عملی در مقابل این تراژدی لكه ننگی در كارنامه جامعه جهانی است.
مریم رجوی افزود: رشد و گسترش داعش در منطقه، موج تروریسم در اروپا و امواج گسترده پناهندگان، نتیجه بلافصل بی‌مجازات ماندن جنایاتی است كه پنج سال است توسط دیكتاتور سوریه و رژیم ایران و مزدورانش در منطقه جریان دارد.
وی افزود: سبعیت بی‌سابقه‌یی كه این روزها به خصوص در حلب جریان دارد، در عین حال استیصال رژیم آخوندی و متحدانش در رویارویی با انقلاب سوریه و ارتش آزاد و شكست فضاحت‌بارش در نجات حكومت اسد را برملا می‌كند. همچنان‌كه تجربه پنج سال گذشته نشان داده است بسیج جنگی رژیم آخوندی و متحدانش در مقابل اراده مردم و اپوزیسیون سوریه هیچ سرنوشتی جز شكست خفت بار نخواهد داشت.
پس از آن‌كه بسیج جنگی رژیم آخوندی در سوریه با شكست مواجه شد و پاسداران كاركشته و حزب الشیطان و گله‌های مزدوران نتوانستند اسد را نجات دهند و تلفات گسترده پاسداران روحیه آن‌ها را متزلزل كرد، خامنه‌ای ناگزیر برای اولین بار پس از جنگ ایران و عراق واحدهای ارتش تحت امرش را برای یك جنگ تجاوزكارانه خارجی به باتلاق سوریه فرستاد. مجلس دست‌نشانده رژیم روز دوشنبه ۱۳‌اردیبهشت (۲مه) برای روحیه دادن به پاسداران و مزدوران در‌هم‌شكسته رژیم تصویب كرد كه به خانواده كشته‌شدگان غیر ایرانی در سوریه، تابعیت ایرانی داده شود.
رژیم آخوندی به‌منظور سرپوش گذاشتن بر ابعاد تلفات و میزان مشاركت ارتش تحت امر ولی فقیه در سوریه، از برگزاری مراسم رسمی و علنی برای كشته‌شدگان ارتش جلوگیری می‌كند، سردمداران رژیم از درهم‌شكستن سریع روحیه ارتش و امواج نارضایتی و نافرمانی در صفوف آن قویاً نگران هستند.

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آرشیو سایت

آخرین توییت