• موضعگیری‌ها
  • اطلاعیه‌ها
  • مریم رجوی با استقبال از مواضع كنفرانس سران عربی- اسلامی-آمریكا تأكید كرد: حل نهایی بحران منطقه درسرنگونی رژیم ولایت فقیه است
خرداد01

مریم رجوی با استقبال از مواضع كنفرانس سران عربی- اسلامی-آمریكا تأكید كرد: حل نهایی بحران منطقه درسرنگونی رژیم ولایت فقیه است

Categories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی با استقبال از مواضع كنفرانس سران عربی، اسلامی،آمریكا علیه جنگ‌افروزی و صدور تروریسم و بنیادگرایی توسط حكومت آخوندی تأكید كرد : حل نهایی بحران منطقه درسرنگونی رژیم ولایت فقیه است

مریم رجوی از مواضع كنفرانس سران عربی، اسلامی، آمریكا در برابر عملكردهای رژیم ایران كه سلب كننده آرامش و ثبات منطقه و جهان است؛ به‌ویژه ضرورت مقابله با رژیم آخوندی در تروریسم و بنیادگرایی، در برنامه موشك‌های بالستیكی، در مداخلاتش در امور داخلی كشورها و در فعالیت‌های ویرانگر این رژیم در منطقه و جهان؛ استقبال كرد و آن را گام‌های ضروری در راستای پایان دادن به تروریسم و جنگ و خونریزی و برقراری صلح و آرامش دانست.

مریم رجوی تأكید كرد: محكوم كردن عملكردها و جنایت‌های رژیم ولایت فقیه بایستی با اقدامات عملی و به‌طور مشخص قطع رابطه با رژیم آخوندی، اخراج آن از مجامع بین المللی، نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران در لیست تروریستی و دیگر نیروهای نظامی و شبه نظامی و امنیتی وابسته به این رژیم و اخراج آن‌ها از منطقه دنبال و محقق شود.
مریم رجوی ضرورت طرح بلادرنگ پرونده نقض حقوق بشر و قتل عام زندانیان سیاسی در شورای امنیت ملل متحد و ارجاع آن به دادگاه بین المللی را خاطرنشان كرد و افزود: در آستانه سی و هفتمین سال مقاومت تمام عیار مردم ایران علیه فاشیسم دینی، اكنون دنیا به همان حقایقی گواهی می دهد كه فرزندان رشید ایران برای آن تمام هستی خود را نثار كردند.
مریم رجوی در این خصوص، سخنان رئیس جمهور آمریكا در كنفرانس را یادآوری كرد كه به درستی گفت: «اولین قربانی رژیم ایران، مردم این كشور هستند». همچنین پادشاه عربستان سعودی كه با ابراز «احترام و تقدیر» نسبت به مردم ایران گفت: «رژیم ایران از زمان خمینی نوك پیكان تروریسم جهانی بوده است».
مریم رجوی تأكید كرد: راه حل نهایی بحرانی كه سراسر منطقه را دربر گرفته، سرنگونی رژیم ولایت فقیه به‌دست مردم و مقاومت ایران است. آزادی و جایگزینی حاكمیت مردم ایران به‌جای حاكمیت آخوندی، خواست عموم مردم ایران است كه تا كنون برای رسیدن به آن ۱۲۰هزار شهید تقدیم كرده‌اند. به‌رسمیت شناختن خواست مردم ایران ضرورت صلح و آرامش در منطقه و از الزامات امنیت بین المللی است.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
اول خرداد ۱۳۹۶ (۲۲ مه ۲۰۱۷)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آرشیو سایت

آخرین توییت