• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مریم رجوی با درود به تظاهركنندگان در تهران و ساير شهرها، مردم و جوانان را به حمايت از آنان فراخواند
مهر-۲۴ ۱۳۹۶

مریم رجوی با درود به تظاهركنندگان در تهران و ساير شهرها، مردم و جوانان را به حمايت از آنان فراخواند

Catégories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی با درود به تظاهركنندگان در تهران و ساير شهرها، مردم و جوانان را به حمايت از آنان فراخواند

مریم رجوی به متحصنین و تظاهركنندگان در شهرهای مختلف به‌خصوص هزاران تظاهركننده در روز یكشنبه در تهران كه اموالشان توسط موسسات و بنیادهای وابسته به سپاه پاسداران، قوه قضائیه، نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های حكومتی به سرقت رفته است، درود فرستاد و گفت این اعتراضات مستمر و خستگی‌ناپذیر، نشان آشكاری از اراده مردم ایران برای سرنگونی رژیم آخوندی است كه هیچ چیز جز اعدام و شكنجه و وحشیگری و غارت و چپاول برای مردم ایران به ارمغان نیاورده است.
حضور زنان شجاع در صف مقدم اعتراضات از خشم و انزجار مضاعف زنان میهن اسیرمان از فاشیسم دینی حاكم بر ایران و پیشتازی آنان برای رهایی ایران وایرانی از نظام ضد ایرانی و ضد انسانی ولایت فقیه خبر می‌دهد.
مریم رجوی از عموم مردم به‌ویژه جوانان غیور از تهران تا سواحل خزر و شیراز و اصفهان و كرمان و از اهواز تا مشهد در سراسر كشور خواست تا به حمایت از غارت شدگان قیام كنند.
وی افزود ثروت‌های مردم ایران تماما در خدمت تحكیم سلطه شوم فاشیسم دینی و جنگ افروزی و صدور تروریسم قرار دارد و توسط سردمداران این رژیم چپاول می‌شود و اقتصاد ایران عمدتا در دست سپاه پاسداران است. بنابراین روابط اقتصادی با این رژیم هیچ مشروعیتی ندارد و تماما علیه مردم و منافع ملی ایران است و باید متوقف شود.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۴ مهر ۱۳۹۶

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]