• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مریم رجوی: واكنش ضروری فرانسه در برابر اقدامات تروريستی فوق العاده وخيم اطلاعات ملايان
مهر-۱۰ ۱۳۹۷

مریم رجوی: واكنش ضروری فرانسه در برابر اقدامات تروريستی فوق العاده وخيم اطلاعات ملايان

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

مریم رجوی: واكنش ضروری فرانسه در برابر اقدامات تروريستی فوق العاده وخيم اطلاعات ملايان

مریم رجوی بیانیه دوم اكتبر وزرای كشور، خارجه و اقتصاد و دارایی فرانسه واكنش بجا و ضروری در برابر اقدامات تروریستی «فوق العاده وخیم» اطلاعات ملایان در خاك این كشور توصیف كرد.
از سوی دیگر یك مقام دیپلماتیك فرانسه به رویترز گفت: «یک تحقیقات طولانی و موشکافانه و با جزییات توسط سرویس‌های اطلاعاتی، ما را قادر ساخت به این جمعبندی برسیم که بدون شک مسئولیت بر عهده وزارت اطلاعات بوده است… سعید هاشمی مقدم معاون وزیر و مدیرکل اطلاعات دستور این حمله را داده است».
به این ترتیب تلاش‌های ملایان و عوامل آن‌ها برای اینكه این اقدام تروریستی را به محافل موهوم خودسر در درون رژیم نسبت دهند و خامنه‌ای و روحانی و ظریف را در ببرند تماما نقش بر آب می‌شود. دیگر نمی‌توان ظریف و روحانی را كه بمب و بمب‌گذاری را به قربانی نسبت می‌دادند از جنس دیگری وانمود كرد كه گویا در تروریسم دولتی مسئولیتی ندارند و از فاشیسم دینی زاده نشده‌اند.
كمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت ایران در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ اعلام كرد:« این اقدام تروریستی ماه‌ها پیش توسط ولی فقیه، رییس جمهور، وزرای خارجه و اطلاعات، دبیر شورای عالی امنیت، سركردگان سپاه، نیروی قدس و سازمان اطلاعات سپاه و معاون امنیتی-سیاسی دفتر خامنه ای تصمیم گیری و اجرای آن بعهده وزارت اطلاعات گذاشته شد».
مقاومت ایران از سه دهه پیش همواره تاكید كرده ‌است كه سركوب و صدور تروریسم و جنگ افروزی ضامن بقای رژیم آخوندی است و بدون آن‌ها قادر به ادامه حیات نیست و همه باندهای آن در سركوب و تروریسم و موشك پرانی و جنگ افروزی شریك هستند.
اگر سیاست مماشات مانع اجرای بیانیه ۵ ماده ای ۲۹ آوریل ۱۹۹۷ اتحادیه اروپا علیه تروریسم رژیم آخوندی مبنی بر ضرورت اخراج همه ماموران و مزدوران اطلاعات ملایان از كشورهای عضو اتحادیه اروپا، ندادن ویزا به آن‌ها و توقف دیدارهای دو جانبه در سطح وزرا نشده‌بود، گشتاپوی دینی به خود جرات نمیداد در گردهمایی ایرانیان در پاریس بمب گذاری كند. بمب دیپلمات تروریست وزارتخارجه جواد ظریف از همان ماده ای بود كه در حملات تروریستی داعش در فرانسه و بلژیك مورد استفاده قرار گرفت. خلافت سنی و خلافت شیعی (ولایت فقیه) تحت نام اسلام به موازات یكدیگر عمل می‌كنند.
پس از قیام مردم ایران در دی ماه ۱۳۹۶ رژیم آخوندی راه نجات خود را در تشدید صدور تروریسم یافته‌است. توطئه شكست خورده حمله به مجاهدین در آلبانی در مارس۲۰۱۸، اقدام تروریستی علیه اجتماع ایرانیان در پاریس در ژوئن ۲۰۱۸ و دستگیری دو مامور وزارت اطلاعات در آمریكا در اوت۲۰۱۸ كه به آماده سازی‌های تروریستی علیه مجاهدین مشغول بودند، در این شمار است.
برای ممانعت از تروریسم ملایان در كشورهای اروپایی باید بیانیه ۲۹ آوریل ۱۹۹۷ اتحادیه اروپا در مورد ماموران و مزدوران اطلاعات آن‌ها را به اجرا گذاشت:
« – توقف دیدارهای دوجانبه در سطح وزرا به ایران یا از ایران تحت شرایط كنونی؛
-تأیید سیاست پایه‌گذاری شده كشورهای عضو اتحادیه اروپا جهت عدم تأمین تسلیحات به ایران؛
-همكاری جهت تضمین اینكه ویزاها به ایرانیان مربوط به دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی صادر نشود؛
– تمركز بر اخراج كادر اطلاعاتی ایرانی از كشورهای عضو اتحادیه اروپا…».

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۰ مهر ۱۳۹۷

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]