• صفحه اول / در رسانه‌ها / مریم رجوی: رژیم آخوندی خطرناك تر از داعش و سرنگونی آن حتمی و در دسترس است- روزنامه الریاض(عربستان)- ۲۷آذر۱۳۹۶
آذر-۲۸ ۱۳۹۶

مریم رجوی: رژیم آخوندی خطرناك تر از داعش و سرنگونی آن حتمی و در دسترس است- روزنامه الریاض(عربستان)- ۲۷آذر۱۳۹۶

Catégories // در رسانه‌ها

مریم رجوی: رژیم آخوندی خطرناك تر از داعش و سرنگونی آن حتمی و در دسترس است- روزنامه الریاض(عربستان)- ۲۷آذر۱۳۹۶

هم‌چنان که مقابله با داعش ضروری بود، حالا مقابله با بربریتی صدبار خطرناک‌تر از داعش یعنی نظام ولایت فقیه و سپاه پاسداران و گروه‌های شبه‌نظامی‌ مزدورش، به‌مراتب ضروری‌تر است. رجوی اذعان جامعه بین‌المللی به خطرات سپاه را به‌رغم تاخیر، مثبت توصیف كرد وی گفت: اما نسبت به‌لطمات فزاینده این نیروی مخرب، ‌‌کافی نیست. به‌علاوه به‌خاطر مماشات طولانی دولت‌های غرب با این رژیم، ملت‌های منطقه بهای سنگین و خونين پرداخته‌اند.
رجوی خاطر نشان كرد كه سرنگونی این رژیم حتمی و در دسترس است و این تنها راه حل برای همه مشكلات و معظلات منطقه و جهان است.
این كنفرانس كه توسط ژاك بوتو شهردار منطقه ۲ پاریس افتتاح شد شامل ۳پنل بود , پنل اول برای شخصیت های اروپایی، پنل دوم از كشورهای عربی و اسلامی و پنل سوم متعلق به شخصیت‌های آمریكایی بود.
رجوی گفت: اگر ولایت فقیه در داخل ایران این همه منفور نبود، به‌سپاه پاسداران و نیروی قدس و یک دوجین گروه آدمکش در منطقه نیاز نداشت. و اگر ولایت فقیه بی‌ثبات نبود،‌ خود را به‌صورت فرساینده‌یی در جنگ‌های منطقه گرفتار نمی‌کرد.
خامنه‌ای و سران سپاه بارها گفته و تکرار کرده‌اند که اگر در سوریه و عراق نجنگند, باید در تهران و همدان و اصفهان خط ببندند. . آنها از رو رودر‌رو شدن با مردم ایران می ترسند. آنها با همه بگیر و ببند و اختناقی که حاکم کرده‌اند, ترس‌ آن‌ها از اراده مردم ایران برای تغییر است و این اراده در مقاومت سازمان‌یافته شکوفا شده است.
رئیس جمهور منتخب مقاومت ایران افزود آخوندها بیش از هر زمان دیگر شکننده‌اند و كشورهای غربی را به اتخاذ اقدامات زیر فراخواند:
ـ سپاه پاسداران را به‌عنوان یک نیروی تروریستی اعلام کنید. و از دسترسی این نیروی تبهکار و تمامیت رژیم به‌ نظام بانکی جهانی جلوگیری کنید
ـ سپاه پاسداران و شبه‌نظامیان‌اش را از سوریه و عراق و دیگر کشورهای منطقه اخراج و از انتقال نيرو و سلاح توسط آن‌ها به این كشورها جلوگیری کنید.
– مزدوران نیروی تروریستی قدس و وزارت اطلاعات را از کشورهای اروپا و آمریکا اخراج کنید.
– روابط دیپلماتیک و تجاری خود را با استبداد مذهبی به‌توقف شکنجه و اعدام در ایران مشروط سازید.
– در مورد جنایات رژیم ولایت فقیه، به‌ویژه قتل عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال۱۳۶۷ از شورای امنیت ملل‌متحد بخواهید با تشكیل یك دادگاه ویژه یا ارجاع موضوع به دادگاه جنایی بین‌المللی ترتیبات محاکمه سران این رژیم را فراهم کند.
– از پرداخت مابه ازای اموال، تجهیزات و تسلیحات و قرارگاه‌های سازمان مجاهدین و ارتش ازادیبخش ملی ایران حمایت کنید.
– به‌رسميت شناختن شورای ملی مقاومت ايران به‌عنوان جايگزين دمكراتيك ديكتاتوری مذهبی و تروريستی لازمه پايان دادن و جبران سياست فاجعه بار مماشات آمريكا و اروپا در ساليان گذشته است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]