• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / نمایش انتخابات با انقباض كامل و اجتناب ناپذیر رژیم ولایت فقیه تعیین تكلیف شد
اردیبهشت-۳۱ ۱۳۹۲

نمایش انتخابات با انقباض كامل و اجتناب ناپذیر رژیم ولایت فقیه تعیین تكلیف شد

Catégories // اطلاعیه‌ها

نمایش انتخابات با انقباض كامل و اجتناب ناپذیر رژیم ولایت فقیه تعیین تكلیف شد

مریم رجوی، حذف رفسنجانی از انتخابات ریاست جمهوری رژیم ولایت فقیه را كه به دستور خامنه ای صورت گرفت، بزرگترین جراحی و شقه آشكار در رأس رژیم توصیف كرد كه از یكسو پایه قدرت آن را شكننده تر می‌كند و از سوی دیگر تنش و تشتت درونی آن را به نحو بی‌سابقه یی تشدید و روند تجزیه و سرنگونی رژیم را شتاب می بخشد. این یك خود زنی اجتناب ناپذیر و انتحار سیاسی از سوی خامنه ای است كه انقباض كامل رژیم ولایت فقیه را در پایان راه نشان می‌دهد. در درون این رژیم هیچ راه حلی وجود ندارد. حقانیت و ضرورت سرنگونی و تحریم این رژیم و انتخابات آن كه خط مشی دیرین مقاومت ایران بوده است، بار دیگر به روشن ترین صورت به اثبات می‌رسد.

علاوه بر این، حذف رفسنجانی و مشایی كاندیدای مطلوب احمدی نژاد، تجزیه و شكاف و رویارویی در میان باندهای مختلف رژیم را به نحو غیر قابل ترمیم به بدنه و اعماق گسترش می‌دهد.
همچنین حذف رفسنجانی، كه عامل تعیین كننده در رسیدن خامنه ای به منصب ولی فقیه بود، یك فضیحت بزرگ در درون رژیم آخوندی است و آن را حتی در درونی ترین لایه هایش بی اعتبار و نامشروع می‌كند. رفسنجانی به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام آخوندها منصوب شخص خامنه ای است و به عنوان عضو خبرگان رهبری رژیم در تعیین ولی فقیه و صلاحیت‌های آن در چارچوب رژیم آخوندی نقش دارد.
خامنه ای كه تلاشها و تهدیدهایش برای جلوگیری از كاندیداتوری رفسنجانی و مشایی به جایی نرسید، ناگزیر برای حذف آن‌ها به این فضیحت تن داد. او بیهوده تلاش می‌كند با حذف و تصفیه و انقباض، از سرنگونی محتوم بگریزد اما دوران دستاوردهای بادآورده ناشی از جنگ كویت و جنگ افغانستان و جنگ عراق سپری شده و در ادامه روند انقباض، روند سرنگونی رژیم تسریع می شود.
مریم رجوی بار دیگر عموم مردم ایران را به تحریم یكپارچه انتخابات قلابی فرا خواند و خاطرنشان كرد: بعد از این جراحی و تصفیه بزرگ، هرگونه معامله و مماشات با این رژیم، صرفاً در خدمت سركوب و كشتار مردم ایران، دستیابی به تسلیحات اتمی و صدور بنیادگرایی و تروریسم و به آتش كشیدن منطقه توسط آخوندهای مرتجع و بنیادگراست .
وی مردم و به ویژه زنان و جوانان ایران را به اعتراض‌های همه جانبه علیه شعبده انتخابات آخوندها كه سرقت و غصب آشكار حاكمیت مردم ایران است، فرا خواند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۲۱ مه ۲۰۱۳)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]