تیر-۲۳ ۱۳۹۵

مخالفان ایرانی تغییر رژیم را فریاد می زنند

Catégories // در رسانه‌ها

مخالفان ایرانی تغییر رژیم را فریاد می زنند

واشینگتن تایمز ۱۳ ژوییه:
بورژه، پاریس- ده ها هزار تن از حامیان یک گروه اپوزیسیون ایران، با یک گردهمایی بزرگ یک سالن را در آخر هفته پرکردند و خواهان سرنگونی حکومت مذهبی حاکم بر ایران شدند.
این رویداد عظیم و قوی که سالانه در این شهر و درست در شمال پاریس رخ می دهد، توسط شورای ملی مقاومت ایران رهبری می‌شود.
این برنامه ماراتنی شامل بیش از نه ساعت سخنرانی و اجرای موسیقی بود. شورای ملی مقاومت ایران در سال‌های اخیر شاید تنها گروه اپوزیسیون بوده که با پول و توان سیاسی کافی برای گردهم آوردن هزاران نفر از هوادارانش در قلب اروپا در هر ماه ژوئن شناخته شده است تا از این طریق به‌طور جمعی خواستار سرنگونی دولت ایران شوند.
مریم رجوی گفت: «با وجود تشدید سرکوب در طول چند سال گذشته، ما شاهد تمایل رو به رشد در میان مردم ایران، به ویژه زنان و جوانان، به سمت مقاومت ایران بوده‌ایم.» «مخالفان این رژیم در حال گسترش هستند. شبکه مقاومت در داخل ایران از نظر سازماندهی اعتصابات، تظاهرات، تحصن و دیگر اقدامات اعتراضی در داخل کشور و حتی در درون زندان‌ها، بسیار فعال‌تر شده است. مقاومت در این زمینه، دستاوردهای متعددی داشته است. »
پرزیدنت شورای ملی مقاومت گفت که آزادی سیاسی و حقوق بشر در ایران پس از توافق هسته‌ای در سال گذشته بدتر شده است و رژیم سرعت اعدام‌ها را افزایش داده است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]