دی-۱۳ ۱۳۸۷

پیام به مناسبت سالروز میلاد عیسی مسیح (ع) و آغاز سال ۲۰۰۹

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام به مناسبت سالروز میلاد عیسی مسیح (ع) و آغاز سال ۲۰۰۹

هموطنان مسیحی
مسیحیان حامی مقاومت ایران در سراسر جهان
از جانب مردم و مقاومت ایران، میلاد خجسته عیسی بن مریم (ع) پیامبر بزرگ خدا و آغاز سال ۲۰۰۹ را به شما تبریک می‌گویم.
باشد که انوار رحمت و آزادی که عیسی مسیح مبشر آن بود، جهان دردمند کنونی را از ستم و بیداد رها کند، بنیادگرایی تحت حمایت آخوندهای حاکم بر ایران و مماشات و سازش خون‌آلوده و ننگین با آن را منکوب خود نماید.

و باشد که رهایی و پاکی مریم عذرا جهان را به روشنی و پاکیزگی رهنمون کند. هم او که به قول قرآن «خداوند او را پذیرفت، پاکیزه داشت و برگزیده زنان جهان ساخت».

در آستانه سال نو میلادی، مقاومت ایران با استعانت از عیسی مسیح و مریم عذرا توانست بر توطئه برچسب تروریستی غلبه کند. عدالت اروپا در دو حکم پی‌درپی، درج ظالمانه نام مجاهدین در لیست گروه‌های تروریستی اتحادیه اروپا را لغو کرد، علیه نقض حق دفاع مجاهدین و سوء‌استفاده از قدرت توسط شورای وزیران حکم داد، تقاضای اتحادیه اروپا برای به‌تعویق انداختن حذف نام مجاهدین از لیست را قاطعانه رد کرد و بدین‌گونه مقاومت علیه یک دیکتاتوری خون‌آشام را از تروریسم متمایز شناخت.
کسانی که در جانب‌داری از فاشیسم مذهبی به دسیسه‌های پنهانی رو آورده مدعی مدارک محرمانه بودند، شکست خوردند. آن‌ها که به قول انجیل « تاریکی را بیشتر از نور دوست دارند. چون اعمال و رفتارشان بد است. از نور آسمانی نفرت دارند، چون می‌خواهند در تاریکی گناه کنند. پس به نور نزدیک نمی‌شوند تا مبادا کارهای گناه آلودشان دیده شود.

ولی درست‌کاران با شادی به سوی نور می‌آیند تا همه ببینند که آن‌چه می‌کنند پسندیده خداست».
به حقوقدانان اروپا، به نمایندگان پارلمان‌های سراسر جهان، به یک هزار شهردار منتخب فرانسه و به همه مسیحیان ارجمندی که در این کارزار به یاری ما آمدند، درود می‌فرستم.
هم‌چنین از شخصیت‌های شریفی که در ماه‌های اخیر با انتشار بیانیه، با مراجعه به نهادهای بین‌المللی یا حضور در تحصن خانواده‌های مجاهدین و حامیان مقاومت در ژنو و نیویورک از حقوق قانونی مجاهدان آزادی در شهر اشرف و ضرورت ادامه حفاظت آنان توسط نیروی ائتلاف در عراق حمایت کرده‌اند، از صمیم قلب تقدیر می‌کنم.
از اسقف‌ها و کشیش‌های انسان‌دوستی که در سوئیس، آمریکا، کانادا، فرانسه، هلند، ایتالیا، نروژ، و سایر کشورها به یاری شهر اشرف و جنبش مقاومت ایران برخاستند، سپاسگزاری می‌کنم.
سلام به انسان‌های شریفی که با یاری رساندن به شهر اشرف چهره جهان را از همبستگی انسانی روشن کرده‌اند.
سلام به پایداری کنندگان اشرف که الهام بخش مردم به ویژه جوانان و زنان ایران برای کسب آزادی و دمکراسی‌اند.
عیسی بن مریم (ع) گفته است: «فقط کسانی نجات خواهند یافت که تا به آخر طاقت بیاورند».
و گفته است: « برای کسی که ایمان داشته باشد، هیچ‌کاری غیرممکن نیست».
و خوشا زحمت‌کشان برای عدالت زیرا ملکوت آسمان از آن ایشان است.

هموطنان عزیز
در سال گذشته، آخوندهای حاکم سرکوب و آزار علیه پیروان ادیان و مذاهب مختلف را شدت بخشیدند. دستگیری عده‌یی از مسیحیان، تخریب حداقل ده کنیسه یهودیان، تخریب برخی مساجد اهل سنت، قلع و قمع دروایش، اخراج دانش‌آموزان پیرو مذاهب مختلف، و ایجاد انواع محدودیت‌ها علیه آنان، بخشی از این سرکوبگری‌هاست.
رژیم آخوندها به‌خاطر فرو رفتن هر چه بیشتر در ورطه اضمحلال، به‌سرکوب جامعه ایران و گسترش جنگ و ترور در عراق و افغانستان و لبنان و فلسطین و کسب سلاح اتمی نیازمند است.
این رژیم سالانه به ۶۰۰ هزار دستگیری و ۴۰۰ اعدام دست می‌زند. هم اکنون ۴ هزار کتاب را در توقیف خود دارد و صد‌هزار نفر را ممنوع الخروج یا ممنوع المعامله کرده است تا نارضایتی انفجاری جامعه را مهار کند.
هر چند که در یک ماه اخیر با صدها حرکت اعتراضی به خصوص از سوی دانشجویان مجاهد و مبارز روبه‌رو شده است.
رودرروی این رژیم پرشقاوت، مقاومت ایران در پی استقرار جامعه‌یی است بر اساس احترام به حقوق‌بشر، لغو حکم اعدام، برابری زن و مرد و جدایی دین و دولت که در آن از تبعیض میان پیروان ادیان و مذاهب مختلف اثری نباشد و همه در برابر قانون از حقوق برابر برخوردار باشند.
ما به عیسی مسیح تأسی می‌کنیم که گفت: « حال دستوری تازه به شما می‌دهم. یکدیگر را دوست بدارید، همان‌گونه که من شما را دوست می‌دارم».
پاییز گذشته، هنگام زیارت مزار پطروس مقدس در واتیکان، برای آزادی مردم کشورم، برای نجات مردم عراق و برای صلح و آزادی در تمام جهان دعا کردم.
و در آغاز سال ۲۰۰۹ برای هموطنان عزیزم در داخل و خارج کشور و برای دوستان و حامیان این مقاومت و برای همه پیروان مسیح (ع) سالی پر از موفقیت آرزو می‌کنم.
سلام بر عیسی مسیح
سلام بر مریم عذرا
۲۴ دسامبر ۲۰۰۸

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]