بهمن-۰۳ ۱۳۸۹

سالـروز میلاد خجسته عیسی بن مریم

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

سالـروز میلاد خجسته عیسی بن مریم

هموطنان عزیز
مسیحیان ارجمند
سالروز میلاد خجسته عیسی بن مریم (ع) پیامبر بزرگ توحید و رهایی و منادی رحمت و صلح و عدالت
بر همه شما فرخنده و مبارک باد.
سال ۲۰۱۱بزودی از راه می‌رسد، به همین مناسبت آغاز سال نو میلادی را نیز به شما تهنیت می‌گویم.
و با استعانت از عیسی بن مریم(ع) آرزو می‌کنم که امسال برای مردم جهان سال پیشرفت صلح و امنیت و بهروزی باشد و برای مردم و کشور اسیرمان ایران، سال پیشروی شتابان مقاومت و آزادی و سال پیروزی اشرف باشد.

 

سنگدلان حاکم بر ایران، همان‌ها که به قول حضرت مسیح در اعمال بد از قاتلان انبیا پیشی گرفته و خون تمام شهیدان را به گردن دارند، چندان دوام نخواهند آورد.
پیام مسیح(ع) هم‌چون پیام محمد(ص)، در سرچشمه خود، رهایی فرزند انسان از غل و زنجیرهاست، بشارت آزادی و برابری است و رحمتی برای همه جهانیان.
و پیام مریم عذرا نه گفتن به بن‌بست زمانه است و آری گفتن به راه صعب رهایی تا که آزادی حقیقی زن و مرد از بهره‌کشی و از خودبیگانگی محقق شود.

این پیام، تشنگان آزادی و زحمتکشان برای عدالت را در یک سو قرار داده و نیروهای اهریمنی هم‌چون رژیم ولایت‌فقیه و متحدان و حامیان بین‌المللی آنان را در سوی دیگر.
از این روست که اسقفها و رهبران بزرگوار مسیحی از اسقف اعظم دزموند توتو در آفریقای جنوبی تا اسقف اعظم کانتربری در انگلستان اسقف اعظم فنلاند، بالاترین مقام‌های کلیسای کانادا و اسقف اعظم چک به حمایت از جنبش مقاومت ایران برمی‌خیزند.
و از این روست که بسیاری از پیروان مسیح(ع) در اروپا، آمریکا، استرالیا و کشورهای منطقه از جمله عراق به یاری مجاهدان اشرف برخاسته‌اند.

با ابتکارهایی همچون حمایت اکثریت‌های ۲۲مجلس قانون‌گذاری از ۲۹کشور جهان، قطعنامه۲۵ نوامبر پارلمان اروپا ، بیانیه پنج هزار شهردار فرانسه و قطعنامه نمایندگان کنگره آمریکا.
در سال گذشته مردم جهان با قوی‌ترین صدا به فاشیسم ولایت‌فقیه پیام دادند‌ که در طرف مردم ایران قرار دارند
آن‌ها یک صدا گفتند که در کنار مجاهدان اشرف ایستاده‌اند. زیرا اشرفیان، منادیان همان عدالت و حریتی هستند که حضرت مسیح، حضرت موسی و حضرت محمد پیام آورش بودند.
و گفتند که برچسب تروریستی علیه مقاومت مشروع مردم ایران و بستن راه تغییر دمکراتیک در ایران دیگر نباید ادامه یابد.
سرکوب و تبعیض علیه مسیحیان و پیروان سایر مذاهب در ایران و به خاک و خون کشیدن مسیحیان در عراق جز رسوایی بیشتر رژیم ولایت‌فقیه اثری ندارد، بله شکنجه زندانیان سیاسی و اعدام‌های بی‌وقفه جوانان در ایران که رژیم آخوندی رکورددار آن در تمام عالم است نمی‌تواند مردم ایران را از ادامه قیام برای آزادی بازدارد،
تعقیب و دستگیری اعضای خانواده مجاهدان اشرف و محکومیت آن‌ها به اعدام به اتهام محارب، نمی‌تواند مانع روی آوردن مردم ایران به اشرف و مقاومت ایران شود.

ما از صدای ناقوس‌ها و طنین سرودها و ترانه‌ها که در این لحظه تولد فرخنده مسیح را گرامی میدارد، صدای آزادی و صلح و عدالت را می‌شنویم.
ما افق تابناکی را پیش رو داریم که در آن جامعه‌یی بردبار و دمکراتیک بنا می‌شود.
شورای ملی مقاومت ایران، چنان که در طرح خود اعلام کرده است، بر جدایی دین و دولت و حق آزادی ادیان و مذاهب تأکید می‌کند همهٌ ادیان ومذاهب را محترم می‌شمارد و «هیچ دین و مذهبی را، به هیچ‌ عنوان، دارای حق و امتیاز ویژه‌یی نمی‌شناسد ».
هم‌چون نو شدن سال، هم‌چون روییدن گیاهان و هم‌چون طلوع آفتاب از دل شب تیره، آزادی در ایران زمین خواهد دمید.
برای این چشم‌انداز فرخنده، از خدای بزرگ، پیروزی مبارزه و قیام زنان و جوانان ایران و پیروزی پایداری اشرف را مسألت می‌کنم.
و از پیروان مسیح(ع) و از همه زنان و مردانی که در سراسر جهان مریم عذرا را گرامی‌ می‌دارند، برای یاری رساندن به مردم و مقاومت ایران استمداد می‌کنم.
سلام بر عیسی مسیح
سلام بر مریم عذرا

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]