فروردین-۲۲ ۱۳۹۸

فراخوان به همیاری و تشكیل شوراهای مردمی در اهواز برای مقابله با سیل

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

فراخوان به همیاری و تشكیل شوراهای مردمی در اهواز برای مقابله با سیل

مریم رجوی مردم و جوانان اهواز و دیگر نقاط خوزستان را به همیاری و تشكیل شوراهای مردمی فراخواند تا در هر شهر و محل به مقابله با سیل بپردازند.
مریم رجوی تاكید كرد امكانات سپاه و ارتش و دیگر ارگان‌های حكومتی، به‌ویژه ماشین آلات و امكانات مهندسی، قایق‌ها، هلیكوپترها، پناهگاه‌ها، پادگان‌ها و انبارهای آذوقه و تداركات باید در اختیار مردم قرار گیرد. این‌ها متعلق به مردم و برای مردم ایران است و باید برای جلوگیری از سیل، نجات سیلزدگان، اسكان آن‌ها و باز سازی مناطق سیلزده مورد استفاده قرار گیرد.
این امكانات به وفور در اختیار سپاه و ارتش و قرارگاه موسوم به خاتم الانبیا وجود دارد، اما تماما در خدمت سركوب مردم، جنگ افروزی در منطقه و پركردن جیب سردمداران رژیم قرار دارد. گزارش‌ها و تصاویری كه در سه هفته گذشته از مناطق سیلزده می‌رسد، نشان می‌دهد از اقدامات پیشگیرانه حكومتی، از امكانات نجات، وسایل جابجایی مردم و تسهیلات اسكان موقت خبری نیست و مردم به ناگزیر با دست خالی و امكانات اولیه به مقابله با سیل می‌پردازند. مردم از اولیه ترین وسایل بهداشی و درمانی محرومند و در معرض اپیدمی بیماری‌های خطرناك و حیوانات موذی قرار دارند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۲ فروردین ۱۳۹۸(۱۱آوریل ۲۰۱۹)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]