دی-۲۸ ۱۳۹۱

پیام تسلیت به‌مناسبت درگذشت لرد تارسم کینگ

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام تسلیت به‌مناسبت درگذشت لرد تارسم کینگ

فضیلت‌های انسانی و اخلاقی لرد تارسم کینگ، شعله‌یی است که هرگز خاموشی نخواهد پذیرفت

مریم رجوی، درگذشت نابهنگام لرد کینگ را به مردم و پارلمان انگلستان، گروه پارلمانی بریتانیایی ایران آزاد و به‌ویژه همسر او خانم مهیندر سون راج تسلیت گفت و افزود: با فقدان او جامعه بریتانیا صدای راستین دمکراسی و مردم ایران و فرزندان مجاهدشان در اشرف و لیبرتی یک حامی بزرگ را از دست دادند.
سخنان او را از یاد نمی‌بریم که میگفت «در درازمدت این به سود همه است که مردم برای آزادی و آن‌چه حق آن‌هاست قیام کنند. دیکتاتورها یکی پس از دیگری خواهند رفت و نسل‌هایی که برای آزادی جنگیدهاند، بر سر کار خواهند آمد».

درحقیقت تارسم کینگ با درآمیختن سیاست با شرف و فروتنی و عدالت جویی بهترین ارزش‌های فرهنگ اروپا و فرهنگ هند را نمایندگی میکرد.
کوشش او که در زمره ۳۵پارلمانتر شریف بریتانیا دولت این کشور را بر سر نام‌گذاری ظالمانه مجاهدین به چالش کشیدند و حمایت بی‌وقفه او از مجاهدان اشرف، نام نیکاش را برای همیشه در تاریخ آزادی مردم ایران به‌ثبت رسانده است.
تردیدی نیست که منتخبان مردم انگلستان و همه کسانی که در اروپا سیاست به بنبست رسیده مماشات را طرد کرده از آزادی و دمکراسی برای ایران دفاع می‌کنند، جای او را پر خواهند کرد. فضیلت‌های انسانی و اخلاقی او شعلهیی است که هرگز خاموشی نخواهد پذیرفت.

آخرین توییت‌ها

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mrnew/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275