خرداد-۲۲ ۱۳۸۹

تسلیت به مناسبت درگذشت مادر مجاهد زهرا میرزایی

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

تسلیت به مناسبت درگذشت مادر مجاهد زهرا میرزایی

با کمال تأسف و تأثر با خبر شدیم، مادر زهرا میرزایی، مادر چهار شهید قهرمان مجاهد ، مجاهدان خلق حسین، مصطفی، خدیجه و معصومه میرزایی، روز چهارشنبه ۲۶خرداد در تهران درگذشت و به رحمت ایزدی پیوست.
خانم مریم رجوی درگذشت این مادر بزرگوار مجاهد را که تا آخرین دم حیات شیرزنی شجاع و فعال درحمایت از فرزندان مجاهدش دراشرف بود، به تمامی اعضای خانواده و همه فرزندان مجاهدش تسلیت گفت.

مریم رجوی تأکید کرد: روح پرفتوح او هم اکنون با فرزندان شهیدش محشور است و رسم وفا و استقامت او درخانواده بزرگ مقاومت، فراموش ناشدنی است.
مادر زهرا میرزایی، در زمره مادران دلیر و شجاعی بود که نه تنها در برابر غم از دست دادن فرزندان قهرمانش خم به ابرو نیاورد، بلکه در برابر انواع فشارهای دیکتاتوری آخوندی ایستادگی کرد و بر راه و آرمان فرزندانش پای فشرد و به آن افتخار می کرد.
مادر مجاهد زهرا میرزایی، پس از شنیدن اعدام فرزندانش در برابر لاجوردی جلاد که به مادر گفته بود، پسرت را سینه دیوار گذاشتم و خودم ۸ گلوله به سینه اش خالی کردم، فریاد زد ای پسرم شیرم حلالت باد که با یزید زمانه بیعت نکردی.
این مادر دلیر مجاهد، عشق وصف ناپذیری نسبت به مجاهدان اشرف داشت و در همه فعالیت‌ها و برنامه هایی که برای حمایت از فرزندان مجاهدش در اشرف برگزار می‌شد، شرکت می کرد
مادر مجاهد زهرا میرزایی در حالی‌که خود را برای شرکت در گردهمایی بزرگ ایرانیان در پنجم تیر(۲۶ژوئن) آماده کرده و حتی بلیط سفر به پاریس را هم تهیه کرده بود، روز چهارشنبه بر اثر شدت بیماری به بیمارستان منتقل شد و ساعاتی بعد دعوت حق را پس ازعمری مجاهدت ومقاومت، باسرفرازی لبیک گفت.
براین مادرمجاهد و فرزندان شهیدش درود.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]