دی-۱۴ ۱۳۹۱

پیام تسلیت به‌مناسبت درگذشت خانم اختر فرشید

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام تسلیت به‌مناسبت درگذشت خانم اختر فرشید

با كمال تأسف مطلع شدیم كه خانم اختر فرشید (بهنام )، مادر مجاهدان شهید محسن و مجتبی فرشید، در پی تصادف اتومبیل در تهران درگذشت.
او كه از مادران پرتلاش در پیگیری آرمان و راه فرزندان شهیدش بود، در اوایل دهه ۶۰مدتی را درزندان‌های دیكتاتوری آخوندی به‌سر برد، و ۴تن از فرزندان و نوه‌هایش از مجاهدان اشرفی در كمپ لیبرتی در عراق هستند.
مریم رجوی، با درود به روان پاك مادر اختر فرشید، درگذشت او را به همه خانواده‌های مجاهدین و حامیان مقاومت ایران در داخل و خارج كشور و به‌ویژه به خواهر مجاهد فتانه فرشید و به آقای حسین فرشید عضو شورای ملی مقاومت و بقیه اعضای خانواده محترم ایشان تسلیت گفت.

مریم رجوی افزود: خانم اختر فرشید كه مدتی در زندان‌های خمینی جلاد اسیر بود، از زنان دلیر ایران بود كه در مبارزه با وحشیترین دیكتاتوری جهان امروز، شایستگی زنان ایران را به اثبات رساندهاند. خانم فرشید به‌رغم همه مخاطرات و تهدیدات، در سال‌های گذشته برای دیدار مجاهدین به اشرف شتافت.
مریم رجوی هم‌چنین خاطره تابناك مجاهدان خلق محسن و مجبتی فرشید فرزندان خانم اختر فرشید را كه در دهه ۶۰در نبرد برای آزادی ایران به‌شهادت رسیدند، گرامی ‌داشت.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]