دی-۰۷ ۱۴۰۰

دیدار مریم رجوی با خانم دومینیک آتیاس در اورسوراواز – فرانسه

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

دیدار مریم رجوی با خانم دومینیک آتیاس در اورسوراواز – فرانسه

خانم دومینیک آتیاس، رئيس فدراسیون کانون‌های وکلای اروپا با بیش از یک میلیون عضو، عضو فدراسیون جهانی حقوق‌دانان زن و معاون سابق کانون وکلای پاریس، در اورسوراواز با مریم رجوی ديدار و گفتگو کرد.

مریم رجوی ضمن خوش‌آمدگویی به خانم آتیاس و تشکر از حمایت‌های ایشان و جامعه حقوق‌دانان‌ اروپا و فرانسه، موقعیت جنبش مقاومت و اوضاع ایران به‌ویژه نقض حقوق بشر و اعدام‌های فزاینده توسط رژیم آخوندی پس از روی کار آمدن رئیسی جلاد و کارزار دادخواهی قتل‌عام‌۶۷ که رئیسی از مسئولان اصلی آن بود را توضیح داد.
خانم آتیاس با ابراز خوشوقتی پیشرفت‌های کارزار دادخواهی و فعالیت‌های مقاومت ایران در راستای افشای جنایات رژیم آخوندی به‌ویژه قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷ گفت: بیش از صد سال است که مردم شما در پی آزادی و تشنه آزادی هستند.
به همین دلیل مسئولیتی که بر عهده جنبش مقاومت شماست، بسیار سنگین است.
وی ضمن اشاره به شکست طرح‌های تروریستی رژیم علیه مجاهدین گفت: من فکر می‌کنم که روح آن ۱۲۰هزار شهید این مقاومت، حافظ شماست زیرا آن‌ها نمرده‌اند آن‌ها هستند و شما را در نبردتان یاری می‌کنند و دشمن با هیچ سلاحی نمی‌تواند آن‌ها را از بین ببرد.
خانم آتیاس اضافه کرد: به نظر من ابعاد حمایت‌های درحال گسترش از جنبش شما که هر چه جلو می‌رویم گسترده‌تر می‌شود و هم‌چنین شمار زیاد جوانانی که در داخل و خارج ایران به شما می‌پیوندند، بیانگر همین پایداری و پیشروی چشمگیر جنبش مقاومت است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]