• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / نمایش انتخابات آیین تقسیم قدرت میان باندهای حاكم است و از نظر مردم به‌طور مطلق مردود است
اردیبهشت-۲۶ ۱۳۹۶

نمایش انتخابات آیین تقسیم قدرت میان باندهای حاكم است و از نظر مردم به‌طور مطلق مردود است

Catégories // اطلاعیه‌ها

نمایش انتخابات آیین تقسیم قدرت میان باندهای حاكم است و از نظر مردم به‌طور مطلق مردود است

در آستانه انتخابات قلابی رژیم آخوندی، مریم رجوی، با اشاره به‌آماده‌باش فوق‌العاده نیروهای سركوبگر برای جلوگیری از انفجار اعتراض‌ها و قیام‌های مردمی، خطاب به‌ ولی فقیه و رئیس‌جمهور ارتجاع و سایر همدستان آن‌ها گفت‌:‌ اگر مدعی هستید که شعبده روز ۲۹ اردیبهشت یک انتخابات است،‌ از اختصاص دادن نیم میلیون پاسدار و مأمور انتظامی و صدها هزار مزدور لباس شخصی و ارگان‌های سركوبگر رنگ و وارنگ دست بردارید و اجازه بدهید مردم ایران با حضور در خیابان‌ها آزادانه رأی و تمایل واقعی خود را ابراز کنند تا معلوم شود چه چیزی از ولایت فقیه باقی می‌ماند.

وی افزود:‌ اعتراف کاندیداهای دست‌چین شده که رژیم حاکم یک رژیم ۴ درصدی است، هم ماهیت این به‌اصطلاح انتخابات و هم علت اصلی بحران زدگی رژیم را، که نارضایتی انفجاری جامعه است، برملا می‌کند. اگر رژیم حاکم سراپا در خطر نبود، خامنه‌ای ناچار نمی‌شد یکی از سفاکترین و منفورترین جانیان تحت فرمان خود یعنی رئیسی جلاد را به‌ صحنه این نمایش بیاورد.
با این حال درست در شرایطی که انزجار عمومی از خامنه‌ای به‌خصوص به‌دلیل حمایت تمام عیار او از رئیسی عضو هیأت مرگ در قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷ بالا گرفته بود، روحانی در سخنرانی به اصطلاح انتخاباتی خود در تبریز در روز ۲۵ اردیبهشت با صدای بلند تأکید کرد حاضر است دهها بار ‌دست ولی فقیه ارتجاع را ببوسد. از این پیشتر او از سر فرصت‌طلبی گفته بود که ۳۸ سال است رژیم حاکم جز اعدام کاری نکرده است. با این حال هرگز حاضر نشد به‌ بزرگترین و فاجعه‌بارترین پرونده این اعدام‌ها یعنی قتل‌عام مجاهدین نزدیک شود. در مورد اعدام دستجمعی جوانان اهل سنت سخنی بگويد، به سركوب وحشيانه خيزش‌های دانشجويان و مردم در ۱۳۷۸ و ۱۳۸۸ بپردازد و يا سركوب و تبعيض وحشيانه عليه زنان را مورد چالش قرار دهد. واقعيت اينست كه او مستقيم و غير مستقيم در همه اين جنايت‌ها دست داشته است. همچنان که درباره اعدام جمعی ۵۲ مجاهد خلق در اشرف در دهم شهریور ۹۲ یا موشک‌باران لیبرتی با ۲۴ شهید در ۷ آبان ۹۴ به‌طور کامل سکوت کرد. در حالی که تمام این کشتارها در زمانی صورت گرفته که او رئیس جمهور بوده و ریاست شورای عالی امنیت یعنی نهاد تصمیم‌گیرنده این جنایت‌ها را بر‌عهده داشته است.
مریم رجوی تأکید کرد که نمایش انتخابات پیش رو، مانند گذشته،‌ آیین تقسیم قدرت میان باندهای تشکیل دهنده استبداد دینی است و کمترین مشروعیتی ندارد و نتیجه آن هرچه باشد از نظر مردم و مقاومت ایران باطل و مردود است و در هر صورت رژیم بحران زده آخوندی از این انتخابات ضعیف‌تر و شكننده‌تر بیرون می‌آید.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۱۶ مه ۲۰۱۷)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]