• صفحه اول / رخدادها / مراسم بزرگداشت غلامحسین كامبیز اشرفی (سلیمان) در اورسورواز
مهر-۱۸ ۱۳۹۱

مراسم بزرگداشت غلامحسین كامبیز اشرفی (سلیمان) در اورسورواز

Catégories // رخدادها // فعاليت‌ها

مراسم بزرگداشت غلامحسین كامبیز اشرفی (سلیمان) در اورسورواز

اجازه بدهید یك بار دیگر شهادت سلیمان را تسلیت بگویم و برای همه مجاهدین و یاران این مقاومت در هركجا كه هستند از اشرف و لیبرتی تا اینجا و هركجای دنیا آروزی صبر و پایداری كنم.

سلیمان در روزی به جاودانه فروغ‌ها پیوست كه فراز تازه‌یی از پیشروی و اعتلای مجاهدین شروع شده بود.
اگر بخواهم‌ در یك جمله سلیمان را توصیف كنم. از جمله برادرانی بود، از گوهران بی بدیلی بود، از مجاهدینی بود كه هركس او را می‌دید به تربیت كننده این نسل، به صاحب این راه وروش یعنی به مسعود رجوی درود می‌فرستاد.
و هر كس خوب می‌فهمید كه چرا اینقدر دشمن، یعنی خامنه‌ای و همه اعوان و انصارش از مجاهدین و از این مقاومت می‌ترسند. چون چنین سرمایه‌ها، چنین انسان‌هائی با این‌همه ارزش با این‌همه ظرفیت با این‌همه توانایی، با این‌همه ایمان، قطعاً برای دشمن خیلی ترسناك هستند و دشمن حق دارد كه به خودش بلرزد.
‌حماسه‌ها و رزم و مجاهدت سلیمان در صحنه‌های مختلف رویارویی با رژیم داستانی طولانیست. از وقتی كه در قرارگاه‌های مختلف ارتش آزادی بود. ‌در قرارگاه بدیع، در قرارگاه پارسیان، وقتی كه در شهر اشرف بود.
‌وقتی كه برای عملیات فروغ جاویدان كار و تلاش می‌كرد. در هر قرارگاه و هر مقری از مجاهدین كه وارد می‌شدید، اثر، كار و تلاش سلیمان برای برپایی آن مقر آنقدر هویدا بود كه برای كسی ابهامی نبود كه این‌همه كار چه كسی است. آن‌همه كار با همه پیچیدگی و ظرافت.
‌به‌طور خاص‌ اما سلیمان، در این ۱۰ سال، از سال ۸۱ تا الان به معنی واقعی كلمه یكی از مظاهر گوهران بی بدیل یكی از مجاهدین وارسته‌ای بود كه در قلب همه ابتلائات و آزمایشات و سختی‌ها ، بی باك و جسور‌، و بقول خودش با زره انقلاب‌، اما آرام و مطمئن و سرزنده و شاداب در دل همه ابتلائات پیش می‌رفت، مسئولیت می‌پذیرفت و‌ برای همه كارهای سخت و جدید، پیشتاز بود و بجد یكی از مظاهر می‌توان و باید بود.
سلیمان یكی از سمبل‌های احترام ‌برانگیز این نسل بود. و بنابراین بزرگداشت او و‌ تجلیل و تقدیر از راه و آرمان او، هم‌چنین تجلیل و تقدیر از فضیلت‌هایی است كه برای آن یك عمر مجاهدت می‌كرد. و خودش نمونه و تجسم همه آن ارزش‌ها بود.
حالا، سلیمان ‌‌در میان ما نیست. اما یادش و اثرش باقی است و همیشه باقی خواهد بود. آن ارزش‌هایی كه در این مبارزه خلق كرد، منتشر كرد و به همه جا برد. بله باید گفت كه آن ارزش‌ها برای همیشه ماندگار است.
او در جمع مجاهدین و در تاریخ این مقاومت جاودانه خواهد شد. و در نبرد آخر باز در كنار همین مجاهدین خواهد بود و در روز آزادی در پیشاپیش قهرمانان و جنگاوران صحنه نبرد، پیروز خواهد جنگید.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]