اسفند-۲۶ ۱۳۹۵

دیدار ژیلبرت میتران با مریم رجوی در تیرانا

Catégories // دیدارها // فعاليت‌ها

دیدار ژیلبرت میتران با مریم رجوی در تیرانا

در این دیدار میشل ژولی دبیرکل بنیاد دانیل میتران – فرانس لیبرته- و مدیر اجرایی بنیاد، امانوئل پوالان، ژیلبرت میتران را همراهی می‌کردند.
ژیلبرت میتران در این دیدار، موفقیت بزرگ مقاومت ایران در انتقال مجاهدان آزادی از لیبرتی به آلبانی را تبریک گفت و آن را قدمی بزرگ در مسیر آزادی مردم ایران از یوغ دیکتاتوری توصیف کرد.
در این دیدار هم‌چنین چشم اندازهای تغییر در ایران و آخرین تحولات سیاسی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
ژيلبرت میتران، از دیدار با اعضای مجاهدین که از لیبرتی به آلبانی آمده‌اند، ابراز خوشحالی کرد و اظهار داشت که بسیار تحت تاثیر مقاومت ۱۴ ساله اعضای مجاهدین در اشرف و ليبرتی در مقابل شدیدترین فشارها، و عزم جزم آن‌ها برای پیروزی قرار گرفته است.
آقای میتران در جمع گروهی از مجاهدان، در مورد رابطه دانیل میتران و مریم رجوی گفت: نبرد مريم رجوی خاطره دوران نوجوانی مادرم را برایم زنده كرد. او انديشه خود را در مريم بازيافت. رابطه او با مقاومت ایران، صرفا یک رابطه سياسی نبود، بلکه مبنای آن، ارزش‌هایی بود كه شما مدافع آن هستيد و الگوی آن شده‌اید. خانم رجوی سرمشق و الگوی اين ارزش‌هاست. آقای میتران گفت: هميشه بين اين دو زن يك رابطه خاص حس می‌كردم. به‌رغم اختلاف سن اما سنخیت و یک هماهنگی بين اين دو بود.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]