• صفحه اول / آخرین خبرها / در اجتماع بزرگ مجاهدین در پنجاه و هفتمین سال تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران
شهریور-۱۶ ۱۴۰۰

در اجتماع بزرگ مجاهدین در پنجاه و هفتمین سال تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

Catégories // آخرین خبرها // رخدادها // فعاليت‌ها

در اجتماع بزرگ مجاهدین در پنجاه و هفتمین سال تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

مریم رجوی: مجاهدین استوار و سرموضع و قوی‌تر از همیشه یک مقاومت میهنی و گسترده را شکل داده‌اند

سازمان مجاهدین خلق ایران در اجتماع بزرگی در پنجاه و هفتمین سال تأسیس خود که هم‌زمان با اشرف ۳ در پاریس، برلین، استکهلم، لندن، لاهه و زوریخ برگزار شد، مسئول اولی خواهر مجاهد زهرا مریخی را در یک انتخاب مجدد برای دو سال دیگر تمدید کرد.
در گردهمایی بزرگ مجاهدین، با تبریک به مناسبت انتخاب مجدد خواهر مجاهد زهرا مریخی در موضع مسئول اول سازمان مجاهدین خلق ایران، مریم رجوی گفت:
امروز روز سربلندی همه پایداری کنندگان است دیکتاتوری شاه بنیانگذاران و مسئولان مجاهدین را یا اعدام کرد یا در حبس‌های طولانی‌مدت نگه داشت. تا این سازمان را بتواند از بین ببرد. اما خودش برای همیشه از صفحه روزگار محو شد.
دیکتاتوری شیخ هم با قتل‌عام سی هزار زندانی سیاسی که ۹۰ درصدشان رو مجاهدین تشکیل می‌دادند. امروز جنبش دادخواهی از سال ۶۷ تا امروز هرروز گسترده‌تر و پرخروش‌تر می‌شود.
درودها و سلام‌های بی‌پایان به بنیانگذاران کبیر مجاهدین محمد حنیف نژاد ، سعید محسن و اصغر بدیع زادگان آن راهگشایی‌ها و کشف‌ها و ایده‌های مولد و پیشرو که به‌طور خاص حنیف کبیر واضع آن بود نه‌فقط نسبت به زمانه خودش بلکه نیم‌قرن بعدازآن همچنان بدیع، زنده و غنی است.
درود بر همه آن‌ها

 

بله حضور مجاهدین در سپهر سیاسی و مبارزاتی ایران یک ضرورت ملی و آرمانی بوده و هست. کار بزرگ بنیانگذاران کشف همین ضرورت بود کار بزرگشان این بود که به این ضرورت با برپایی یک تشکیلات با سرلوحه صدق و فدا پاسخ گفته‌اند آن‌ها راه و مسیری برای رهایی انسان ایرانی گشوده‌اند که با رنج و تلاش چند دهه با راهبری مسعود به شکوفایی و اعتلای کنونی رسیده است. مسعود با تشکیل شورای ملی مقاومت به‌عنوان پایدارترین ائتلاف سیاسی تاریخ معاصر ایران یک آلترناتیو قدرتمند را تشکیل داد. ائتلافی متشکل از مجاهدین و جریان‌ها و شخصیت‌هایی با عقاید و گرایش‌های آرمانی و سیاسی گوناگون که با هدفی مشترک برای برپایی یک جمهوری دمکراتیک مبارزه می‌کنند.
امروز شما به تمدید دوره مسئول اولی خواهر عزیزم زهرا مریخی رأی دادید من شاهد صحنه بودم. این تصمیم را به همه شما و به شورای مرکزی مجاهدین بسیار تبریک می‌گویم.
رژیم آخوندی با سرکوب و قتل‌عام بی‌وقفه و کارزار پیوسته شیطان سازی در چهار دهه گذشته به‌طور مستمر تلاش کرد این جنبش را نابود کند. اما شکست خورد و مجاهدین استوار و سرموضع، آماده‌تر و قوی‌تر از همیشه یک مقاومت میهنی و گسترده را شکل داده‌اند و اکنون زمین و زمان به‌ حتمیت سرنگونی‌ رژیم گواهی می‌دهد.
وی افزود امروز کشور ما و جامعه ما نیاز به این دارد که به ‌استبداد زیر پرده دین پایان دهد و یک جمهوری دمکراتیک بر اساس جدایی دین و دولت برپا کند. نیاز به آن دارد که ملیت‌‌های ستمزده‌اش به حقوق پایمال‌شده خودمختاری خود در چارچوب وحدت و تمامیت ارضی ایران دست پیدا کنند. جامعه ما نیاز به آن دارد که به‌ عدالت و برابری دست پیدا کند و از فقر و تبعیض نجات پیدا کند، این نیازها و ضرورت‌ها، خوشبختانه پاسخ شایسته خود را پیداکرده است و آن شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین خلق ایران است.

اطلاعیه سازمان مجاهدین خلق ایران 

 

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]