بهمن-۰۵ ۱۳۸۸

غرب با حمایت از ملایان، به ایران جفا کرده است

Catégories // برگزيده // فعاليت‌ها

غرب با حمایت از ملایان، به ایران جفا کرده است

به قلم مریم رجوی

روزنامه اسکاتزمن (اسکاتلند): مردم ایران با تحریم نمایش انتخابات ماه گذشته یک « نه » بزرگ به رژیم مذهبی گفتند.
گزارشات فراگیر در مورد تقلبات و تخلفات توسط خبرنگاران خارجی، از شرکت کمتر از ۱۰ صد از دارندگان حق رای خبر می‌دهد.
بیرون آوردن یک گروگانگیر، قاتل و تروریست از صندوق‌های رای نشان داد که رژیم تهران آن اندازه ضعیف و متزلزل است که حتی قادر به ادامه نمایش مدراسیون و تحمل جناح‌های درونی خود نیست و قدرت را در دست افراطی‌ترین جناح‌هایش متمرکز کرده است. حذف رفسنجانی، کسی که همواره بالاترین نقش را در رژیم داشته است، آسیب پذیری و شکنندگی رژیم را بسیار بالاتر برده است.

این یک نقطه عطف، فاز پایانی و سر آغاز تعیین تکلیف رژیم است. خامنه ای پرده ها را کنار زده است . پیام عملی آن سرکوب بیشتر، تلاش بیشتر برای دستیابی به سلاح‌های اتمی و افزایش صدور تروریسم و دخالت در عراق و سایر کشورهاست.
برای استمالت‌گران تهران در اروپا که برای سال‌ها تلاش کردند سیاست استمالت را تحت پوش «مدره‌ها» در مقابل «رادیکال‌ها» در داخل رژیم مذهبی توجیه کنند، این یک افتضاح بود. این آخرین میخ تابوت امید بستن به تغییر از داخل رژیم مذهبی بود. چیزی که مقاومت ایران از دو دهه پیش بر آن تأکید می‌کرد.

سیاست استمالت، تنها ملایان را در سرکوب مردم ایران، تلاش برای به دست آوردن سلاح‌های اتمی و صدور بنیادگرایی اسلامی تشجیع کرد.
زمان سیاست جدید در مورد ایران فرا رسیده است.
مردم ایران خواهان تغییر هستند. در سال‌های گذشته، غرب با کمک به رژیم آخوندی و با اعمال فشار بر جنبش مقاومت ایران، علیه تغییر عمل کرده است.

منبع واقعی تغییر در ایران مردم ایران هستند. آن‌ها خواستار این هستند که حق آن‌ها برای مقاومت علیه ملایان به‌رسمیت شناخته شود. در حالیکه ۱۲۰ هزار نفر در ایران بدلیل دفاع از حقوق‌بشر و دمکراسی اعدام شده‌اند و
به‌رغم سرکوب بیشتر از یک نسل، روح دمکراتیک در درون مردم ایران زنده است.

یک ایران مستقل که در آن جدایی دین از حکومت حاکم است، جایی که بازار آزاد در آن تضمین شده و مطبوعات آزاد، رفاه اقتصادی و برابری جنسی در آن برقرار می باشد، در دسترس است. این مقاومت می‌تواند نیرویی باشد که صلح و ثبات برای منطقه و جهان به ارمغان آورده و تهدید جنگ، تروریسم و بنیادگرایی که ملایان حاکم‌ بر ایران بیش از پیش به آن دامن می‌زنند را خنثی کند.
تنها الزام آن بی‌طرفی کشورهای غربی و آزاد کردن قیدهایی است که غرب با کمک به رژیم ایران و با برچسب تروریستی علیه مقاومت ایران گذاشته است.
غرب اینک در یک موقعیت تاریخی است که از یک موضع اخلاقی درست در کنار آن‌ها قرارگیرند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]