فروردین-۲۳ ۱۴۰۰

دیدارهای مریم رجوی در آغاز سال جدید

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

دیدارهای مریم رجوی در آغاز سال جدید

پاریس-اور سور اواز

به‌مناسبت نوروز و آغاز سال ۱۴۰۰، مریم رجوی طی دیدارهایی با شخصیت‌های فرانسوی، و اهالی اور سور اواز وشهروندان استان والدواز ضمن قدردانی و تشکر از حمایت‌های بی‌دریغ آن‌ها، آخرین تحولات اوضاع ایران و موقعیت مقاومت و جایگزین دموکراتیک شورای ملی مقاومت در رویارویی با فاشیسم مذهبی را برای آنان توضیح داد.
مریم رجوی در دیدار نوروزی با ژان فرانسوا لوگاره و ژان پیر مولر روسای مشترک کمیته منتخبین برای ایران دموکراتیک، ضمن قدردانی از فعالیت‌های این کمیته تأکید کرد مردم ایران منتخبان مردم فرانسه را که در سخت‌ترین روزهای مردم ایران به حمایت از مقاومت ما در برابر فاشیسم مذهبی برخاستند، هرگز فراموش نخواهند کرد.

ژان فرانسوا لوگاره با اشاره به دیدارش از اشرف ۳ گفت: مجاهدان اشرفی نمونه‌هایی از ارزش‌های انسانی و مقاومت هستند. آن‌ها یک الگو و سرمشق نمونه هستند و روحیه همبستگی و نبرد مشترک و جمعی آن‌ها ستایش‌انگیز است و شما امیدهای آن‌ها را متبلور می‌کنید. من و آقای مولر از احزاب سیاسی مختلف هستیم و تجربه حزبی و منتخب مردم را داریم. ولی در تجربه سیاسی خودمان چنین وحدت و مشارکتی را ندیده‌ایم.
تجربه‌یی که ما با مقاومت شما داشته‌ایم یک نمونه و الهام‌بخش ماست در این‌که می‌توان با اراده و انرژی و شجاعت زندگی و محیط و دنیای پیرامون را عوض کرد.

ژان پیر مولر نیز گفت، اشرفی‌ها انسان‌های نمونه هستند. ما از شجاعت و فروتنی آن‌ها شگفت‌زده شدیم. لحظات بزرگی را با آن‌ها گذراندیم. آن‌ها خیلی احترام‌‌برانگیز هستند. مبارزه شما به ما اضافه کرده است. افرادی را شناختیم و داستان‌هایی از آن‌ها شنیدیم که جای دیگری ندیدیم.

دیدارهای مریم رجوی در آغاز سال جدید
ژیلبرمیتران رئیس فرانسه لیبرته (بنیاد دانیل میتران) با تبریک نوروز و یاد آوری حمایت‌های دیرین مادرش دانیل میتران از مقاومت ایران و مجاهدان اشرفی برای دیدار مجدد از اشرف ۳ ابراز علاقه کرد و گفت: «مادرم خیلی شما را دوست داشت. چه به‌خاطر مبارزه‌یی که دارید و چه به‌خاطر کاراکتر شخص شما. او خودش را در شما و ارزش‌های شما بازمی‌یافت».

ژرمی شومت مدیر کل بنیاد دانیل میتران در این دیدار گفت: دانیل میتران در قلب حرکت و فعالیت‌های بنیاد است. ما در بنیاد دانیل میتران هم‌چون همیشه در کنار شما خواهیم بود.

آلن ویوین، وزیر پیشین مشاور درامور خارجه، با تبریک سال نو و تأکید بر استمرار حمایت خود از مقاومت ایران گفت: مقابله با رژیم آخوندی یک ضرورت برای صلح و آرامش منطقه است و روند تحولات، اتخاذ یک سیاست قاطع علیه رژیم را ضروری می‌سازد.

دیدارهای مریم رجوی در آغاز سال جدید

استاندار ایوبونه رئیس سازمان ضد‌جاسوسی فرانسه در دوران ریاست جمهوری فرانسوا میتران پیروزی مقاومت ایران را راه حل بنیادی برای بحران‌های منطقه توصیف کرد و گفت جامعه بین‌المللی با رژیمی در ایران طرف حساب هست که هیچ قاعده‌یی را قبول ندارد. چنین نمونه‌یی را در هیچ کجا نمی‌بینیم. حتی رژیم موسولینی هم برای حقوق بین‌الملل بیشتر از این رژیم ارزش قائل بود متأسفانه این رژیم حاکم بر کشوری است که در تاریخ بشر رفرانس و مرجع بوده است. اما در مقابل مقاومت شما یک مقاومت پیروزمند است. این یک پدیده خارق‌العاده است که ۴۰سال است دوام داشته و توانسته هم در داخل و هم در بیرون مرزهایش خود را تثبیت کند.

دیدارهای مریم رجوی در آغاز سال جدید

مریم رجوی در دیدارهای نوروزی با همسایگان اور سور اوراز و شهروندان استان والدواز از حمایت‌های ارزشمند آن‌ها از مقاومت مردم ایران سپاسگزاری کرد و افزود وقتی بلیه رژیم آخوندی از بین برود، نه فقط برای مردم ایران، بلکه برای مردم خاورمیانه، بعد از ۴ دهه دوران آزادی و صلح و آرامش فرا خواهد رسید. خواست مردم و مقاومت ایران این است که آمریکا و اروپا به‌ باج‌خواهی آخوندها تن ندهند و در برابر نقض حقوق‌بشر توسط این رژیم سرکوبگر و خطرات آن برای منطقه وجهان مانند تروریسم و برنامه‌ اتمی‌ و برنامه‌ موشکی و دخالت‌های منطقه‌یی آن بایستند.

وی با اشاره به همبستگی انسانی در مقابله با پاندمی کرونا تاکید کرد: اگر انسان‌ها در همبستگی با هم حرکت کنند و هر کس قبل از خودش به دیگری فکر کند، می‌توان غیرممکن را از لغت‌نامه حذف کرد. مجاهدین در اشرف و ما در مقاومت ایران با کمک شما بسیاری غیرممکن‌ها را ممکن کردیم.
مریم رجوی خطاب به حامیان فرانسوی مقاومت و با اشاره به عبارت «غیرممکن کلمه‌یی فرانسوی نیست»، افزود: همیشه می‌توان یک راه حل پیدا کرد. باید استقامت داشت و با هم برای هدف مشترک کار کرد.
به‌همین دلیل است که اطمینان دارم با مقاومت و نبرد مجاهدین اشرف۳ و با حمایت‌های شما ما می‌توانیم رژیم را که بدترین ویروس بشریت است، شکست بدهیم.
واکسن این ویروس، مقاومت ایران همراه با دوستان وفادارش در سراسر جهان است.
همسایگان اور سور اوراز و شهروندان استان والدواز با تأکید بر حمایتشان از اهداف مریم رجوی بر همبستگی و عهد و پیمان ایستادگی در کنار مردم ایران در مقاومت برای آزادی پای فشردند.

دیدارهای مریم رجوی در آغاز سال جدید

دیدارهای مریم رجوی در آغاز سال جدید

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]