• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مريم رجوی عموم كسبه، اصناف و بازاريان را به حمايت از بازاريان معترض فراخواند
تیر-۰۴ ۱۳۹۷

مريم رجوی عموم كسبه، اصناف و بازاريان را به حمايت از بازاريان معترض فراخواند

Catégories // اطلاعیه‌ها

مريم رجوی عموم كسبه، اصناف و بازاريان را به حمايت از بازاريان معترض فراخواند

صبح امروز بخش وسیعی از بازار تهران برای دومین روز متوالی دست به اعتصاب زدند. بازاریان و مغازه‌داران از جمله در بازار زرگران، پارچه‌فروشان، طلافروشان، سرای پاچنار، بازار كفاش‌ها، بازار بزرگ، سبزه میدان، سرای ملی، سرای بوعلی و ۱۵ خرداد، صبح امروز مغازه‌های خود را بستند و نسبت به بحران ارز و افزایش قیمت دلار تا مرز ۹ هزار تومان و سیاست‌های چپاولگرانه نظام ولایت فقیه و سردمداران دزد و تبهكار آن دست به اعتراض زدند.
كسبه و بازاریان به سوی سبزه میدان و میدان بهارستان در حال راهپیمایی و تظاهرات هستند. تظاهركنندگان در روز گذشته و امروز شعار می‌دادند: سوریه را رها كن فكری به حال ما كن، اعتصاب اعتصاب، ما همه با هم هستیم، دلار ۱۰ تومانی (۱۰هزارتومانی) نمی‌خواهیم. بازاری با غیرت حمایت، حمایت.
مریم رجوی با درود به خیزش بازاریان غیرتمند در اعتراض به گرانی و فساد و چپاول سرمایه‌های ملت ایران توسط رژیم آخوندی، عموم اصناف، كسبه و بازاریان در سراسر كشور را به حمایت و پیوستن به بازاریان معترض فراخواند و گفت بحران ارزی و گرانی بی‌سابقه كه اكثریت قریب به‌اتفاق مردم ایران را كمرشكن كرده، حاصل سیاست‌های فاشیسم دینی حاكم از ابتدا تاكنون است كه سرمایه‌های مردم ایران را در سركوب داخلی و پروژه‌های ضدملی اتمی و صدور تروریسم و ارتجاع و جنگ‌افروزی در سوریه، عراق، یمن و لبنان و دیگر كشورهای منطقه به هدر داده و یا توسط سرمداران فاسد و تبهكارش چپاول کرده است. سیاست‌هایی كه موجودیت و منافع همه باندهای این رژیم به آن گره خورده است.
مردم ایران در قیام سراسری دی‌ماه گذشته، با شعار مرگ برخامنه‌ای روحانی، بر این حقیقت تاكید كردند كه ریشه همه مشكلات اقتصادی، اجتماعی امروز ایران، ریشه در نظام منحوس ولایت فقیه دارد كه طی ۴دهه صنعت و كشاورزی و سرمایه‌ها و پشتوانه‌های ملی و مالی ایران را به باد داده و محیط زیست كشور را نابود كرده است.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۴ تیر ۱۳۹۷( ۲۵ ژوئن ۲۰۱۸)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]