مهر-۰۴ ۱۴۰۱

ایران: زنان نیروی تغییر

Catégories // آخرین خبرها // برگزيده // فعاليت‌ها

ایران: زنان نیروی تغییر

آخوندهای زن‌ستیز کمر به ‌نابودی حقوق و آزادی‌های زنان بستند و حیثیت انسانی آن‌ها را لگدمال می‌کنند. تا از این طریق پایه‌های حکومت استبدادی خود را محکم کنند. اما باید خطاب به مرتجعین زن‌ستیز بگویم که سخت در اشتباهید شما هرگز به خواست خود نخواهید رسید.
شما هر چه از تحقیر، ستم، سرکوب، شکنجه و کشتار در چنته داشتید، علیه زن ایرانی به‌کار گرفتید اما مطمئن باشید که ضربه مهلک را از همان جایی خواهید خورد که اصلاً به حسابش نمی‌آورید و البته ماهیت ارتجاعی شما اجازه نمی‌دهد که آن‌ها را به حساب بیاورید ولی مطمئن باشید که به دست همین زنان آگاه، آزاد و رها بساط ستم شما در همه جا برچیده خواهد شد…

خطاب به همه خواهرانم در سراسر ایران، یکبار دیگر تاکید می‌کنم که زنانی که قبل از شما تاریخ و رنج ستم جنسی را به‌دوش کشیدند، هم‌چنین کودکان، مردان و زنان آینده، امروز به شما چشم دوخته‌اند و از شما می‌خواهند که به‌پاخیزید و نقش خودتان را در این میدان به عهده بگیرید. این نقش تاریخی شماست و این شما هستید که باید این مسئولیت رو به دوش بگیرید. و این شما هستید که تاریخ ما را وارد دوران طلایی، برابری، صلح، دمکراسی و توسعه خواهد کرد.
سلام بر همه زنان و مردان آزاده‌یی که در هر کجای جهان، بهای گزاف آزادی را از می‌پردازند. پیروزی پیش روی شما، از آن شما و در انتظار شماست. آری سرکوب‌شدگان امروز فاتحان فردایند، صدای آنان تا جاودان طنین خواهد داشت.

سخنرانی مریم رجوی در گردهمایی ایرانیان در سالن ارلزکورت لندن- اول تیر ۱۳۷۵

 

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]