• صفحه اول / آخرین خبرها / فراخوان بین المللی به محکومیت هتک حرمت و تعرض به زنان و دختران توسط نیروهای سرکوبگر
مهر-۲۴ ۱۴۰۱

فراخوان بین المللی به محکومیت هتک حرمت و تعرض به زنان و دختران توسط نیروهای سرکوبگر

Catégories // آخرین خبرها // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

فراخوان بین المللی به محکومیت هتک حرمت و تعرض به زنان و دختران توسط نیروهای سرکوبگر

مریم رجوی: این گوشه‌یی از فاجعه‌یی است که در ۴۰سال گذشته در زندان‌ها در مورد زنان مجاهد و مبارز آزمایش کردند

صحنه‌های انزجارآور و شوکه کننده هتک حرمت و تعرض نیروی جنایتکار انتظامی و یگان ویژه و لباس شخصی‌ها به زنان شریف و آزاده میهنمان بار دیگر ماهیت کثیف رژیم زن ستیز آخوندی را بر ملا می‌کند.
در حالیکه خشم عمومی از این رفتار جنایتکارانه سراسر ایران را فراگرفته است مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی ویدئوی منتشر شده را «تاکتیک‌های عملیات روانی و سیاه نمایی برای تشویش اذهان عمومی و برانگیختن احساسات شهروندان» توصیف و اعلام کرد دستور ویژه‌یی مبنی بر رسیدگی به این موضوع از سوی فرماندهان پلیس صادر شده است (خبرگزاری مهر ۲۲ مهر).

تعرض و هتک حرمت زنان اقدام فردی یک پاسدار یا مأمور امنیتی نیست بلکه از ابتدای حکومت آخوندها یک شکنجه سیستماتیک به منظور تحقیر و در هم شکستن زنان بوده و به‌دستور سرکردگان رژیم به کار گرفته می‌شود. کلیپی که اخیرا منتشر شده نشان می‌دهد که یک زن جوان معترض در حضور گله‌یی از جانیان یگان ویژه مورد تعرض قرار می‌گیرد.

کمیسیون زنان شورای ملی مقاومت ملل متحد، شورا و کمیسر عالی حقوق‌بشر و عموم ارگان‌های مدافع حقوق زنان را به محکوم کردن تعرض و هتک حرمت زنان از سوی فاشیسم دینی ایران فرامی‌خواند و خواستار اقدامات فوری و موثر برای پایان دادن به سرکوب زنان در ایران می‌باشد.

خانم مریم رجوی از مردان غیرتمند و زنان شجاع ایران زمین خواست در برابر این صحنه‌های تلخ و دردناک در هر کجا و هر زمان، با تمام وسایل و امکانات به دفاع از خواهران خود بشتابند. این گوشه‌یی از فاجعه‌یی است که در ۴۰ سال گذشته در زندان‌ها در مورد زنان مجاهد و مبارز آزمایش کردند اما شکست خوردند. این روش شناخته شده آخوندها و پاسداران و اطلاعاتی‌ها برای درهم شکستن و به تسلیم کشاندن زنان رزمنده و شورشگر این میهن بوده اما زهی خیال باطل!

شورای ملی مقاومت ایران-کمیسیون زنان
۲۳ مهر ۱۴۰۱ (۱۵ اکتبر ۲۰۲۲)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]