مهر24

مریم رجوی با درود به تظاهركنندگان در تهران و ساير شهرها، مردم و جوانان را به حمايت از آنان فراخواند

Categories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی با درود به تظاهركنندگان در تهران و ساير شهرها، مردم و جوانان را به حمايت از آنان فراخواند

مریم رجوی به متحصنین و تظاهركنندگان در شهرهای مختلف به‌خصوص هزاران تظاهركننده در روز یكشنبه در تهران كه اموالشان توسط موسسات و بنیادهای وابسته به سپاه پاسداران، قوه قضائیه، نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های حكومتی به سرقت رفته است، درود فرستاد

مریم رجوی به متحصنین و تظاهركنندگان در شهرهای مختلف به‌خصوص هزاران تظاهركننده در روز یكشنبه در تهران كه اموالشان توسط موسسات و بنیادهای وابسته به سپاه پاسداران، قوه قضائیه، نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های حكومتی به سرقت رفته است، درود فرستاد و گفت این اعتراضات مستمر و خستگی‌ناپذیر، نشان آشكاری از اراده مردم ایران برای سرنگونی رژیم آخوندی است كه هیچ چیز جز اعدام و شكنجه و وحشیگری و غارت و چپاول برای مردم ایران به ارمغان نیاورده است.
حضور زنان شجاع در صف مقدم اعتراضات از خشم و انزجار مضاعف زنان میهن اسیرمان از فاشیسم دینی حاكم بر ایران و پیشتازی آنان برای رهایی ایران وایرانی از نظام ضد ایرانی و ضد انسانی ولایت فقیه خبر می‌دهد.
مریم رجوی از عموم مردم به‌ویژه جوانان غیور از تهران تا سواحل خزر و شیراز و اصفهان و كرمان و از اهواز تا مشهد در سراسر كشور خواست تا به حمایت از غارت شدگان قیام كنند.
وی افزود ثروت‌های مردم ایران تماما در خدمت تحكیم سلطه شوم فاشیسم دینی و جنگ افروزی و صدور تروریسم قرار دارد و توسط سردمداران این رژیم چپاول می‌شود و اقتصاد ایران عمدتا در دست سپاه پاسداران است. بنابراین روابط اقتصادی با این رژیم هیچ مشروعیتی ندارد و تماما علیه مردم و منافع ملی ایران است و باید متوقف شود.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۴ مهر ۱۳۹۶

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آرشیو سایت

آخرین توییت