انتخاب زبان: English | العربية | Français
۲۳ بهمن۱۳۹۵

پیام مریم رجوی به‌مناسبت درگذشت مجاهد کبیر محمدعلی جابرزاده انصاری

Categories // پیام‌ها

پیام مریم رجوی به‌مناسبت درگذشت مجاهد کبیر محمدعلی جابرزاده انصاری

فقدان مجاهد خلق محمد علی جابرزاده انصاری از مسئولان مجاهدین و مسئول کمیسیون مطالعات سیاسی شورای ملی مقاومت برای من و خانواده بزرگ مقاومت ایران بس سنگین و ناگوار است.

نام و یادش بزرگ و گرامی باد که ۴۸ سال مبارزه علیه دو دیکتاتوری را با آرمان‌خواهی و وفاداری خلل‌ناپذیر به‌‌ارزش‌ها و فضیلت‌های جاودان انسانی درآمیخته بود. پایداری شگرف و طولانی مجاهدین در برابر استبداد خون‌‌آشام مذهبی با عشق و شور و نیرویی امکان پذیر شده که در جان‌های آزاده انسان‌های از همه چیز خود گذشته شعله می‌کشد و محمد علی جابرزاده (قاسم) بی‌شک از درخشان‌ترین مظاهر چنین انسان‌هایی بود.
درگذشت او را به مردم شهر زادگاه‌اش، اصفهان، به خانواده بزرگ مقاومت و اعضای شورای ملی مقاومت ایران و به ویژه به همرزمان او در سازمان مجاهدین خلق ایران و ارتش آزادیبخش ملی و به‌طور خاص به «مسعود» تسلیت می‌گویم و چنان که چند بار هنگام عیادت از او در بستر بیماری در بیمارستان به‌ او گفتم در برابر استواری و ایستادگی و ایمان تزلزل ناپذیرش سر تعظیم و تكریم فرود می‌آورم.
راستی‌که ۵ دهه وفا و یاری با مسعود رجوی در خطیرترین آزمایش‌های تاریخ معاصر ایران جای تهنیت و تبریك دارد. از این‌رو پس از پرواز سرفرازانه‌اش به دیار رفیق اعلی و جاودانه فروغ‌ها، باز هم باید گفت: براستی كه ۴۴‌سال همراهی خستگی‌ناپذیر و بی تزلزل با مسعود رجوی در كوران حوادث و بحران‌ها و كارزارهایی كه از دل زندان قصر در سال‌۱۳۵۱ تا پایان عمر پرافتخارش ادامه داشت، افتخار بزرگ ایدئولوژیكی و سیاسی اوست.
سلام بر او كه مجاهد ماند، و مجاهد جاودانه شد.

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت