انتخاب زبان: English | العربية | Français
۳۰ فروردین۱۳۹۸

فراخوان مریم رجوی به آزادی دستگیرشدگان و اعزام هیئت بین المللی برای دیدار با آنان

Categories // اطلاعیه‌ها

تلاش مذبوحانه وزیر اطلاعات ملایان برای روحیه دادن به نیروهای رژیم پس از نامگذاری سپاه-  فراخوان مریم رجوی به آزادی دستگیرشدگان و اعزام هیئت بین المللی برای دیدار با آنان

تلاش مذبوحانه وزير اطلاعات ملايان برای روحيه دادن به نيروهای رژيم پس از نامگذاری سپاه

آخوند محمود علوی وزیر اطلاعات فاشیسم دینی حاکم بر ایران امروز در نمایش جمعه تهران ظاهر شد و با برخی کلمات دهان پرکن تحت عنوان ”بررسی‌های کلان امنیت ملی در پرتو رهنمودهای راهگشای” خامنه‌ای، مذبوحانه تلاش کرد به نیروهای سرخورده رژیم پس از گنجاندن سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی خارجی آمریکا روحیه بدهد.

وی در این قدرت نمایی دیر هنگام گفت ”در یک سال گذشته با ۱۱۶ تیم مرتبط با سازمان مجاهدین برخورد شده” است. وزیر گشتاپوی ملایان بنحو مسخره‌یی از دستاوردهای وزارتخانه‌اش به‌مثابه ”حماسه اطلاعاتی” نام برد که با ”ریل گذاری” خامنه‌ای انجام شده و ”جزییات” آن باید ”از طریق رسانه ملی” در اختیار مردم قرار گیرد. مقصود از رسانه ملی همان ”صدا و سیمای” آخوندی است که مردم ایران در هر تظاهرات و تجمعی شعار می‌دهند ”صدا و سیمای ما ننگ ما ننگ ما”.
دستگیری‌های سال گذشته ایرانی (۲۱ مارس ۲۰۱۸ تا ۲۰ مارس۲۰۱۹) بسا بیشتر از آماری است که رئیس مافیای ترور و آدمکشی ملایان به آن اعتراف می‌کند. وی به عمد از دستگیری‌های دیگر ارگان‌های سرکوبگر مانند سازمان اطلاعات سپاه، سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی و دادستانی سخنی به میان نیاورده است.
مریم رجوی با تاکید بر اینکه دستگیر‌شدگان در معرض شکنجه و اعدام قرار دارند، خواستار اقدام فوری دبیر کل ملل متحد، کمیسر عالی و شورای حقوق بشر ملل متحد و سازمان‌های بین المللی مدافع حقوق بشر برای آزادی آنان و تعیین هیات‌هایی برای بازدید از زندان‌های رژیم و دیدار با این زندانیان شد.
رژیم آخوندی باید اسامی همه دستگیرشدگان را منتشر کند و تمامی حقوق آنان را طبق کنوانسیون‌های بین المللی که امضا کرده مراعات کند. شکنجه و بدرفتاری یک روش روتین علیه زندانیان سیاسی است و در جریان قیام دی ماه ۱۳۹۶ دست کم ۱۴ تن از زندانیان قیام زیر شکنجه به شهادت رسیدند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۳۰ فروردین ۱۳۹۸(۱۹ آوریل ۲۰۱۹)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت