انتخاب زبان: English | العربية | Français
۰۸ آذر۱۳۹۲

تسلیت و همدردی با قربانیان زلزله بوشهر

Categories // اطلاعیه‌ها

تسلیت و همدردی با قربانیان زلزله بوشهر

مریم رجوی: فراخوان به جوانان برای كمك به مجروحان و آواره شدگان
در پی زمین لرزه در شهرهای برازجان و دشستان در استان بوشهر كه به كشته و مجروح شدن و آوارگی شمار زیادی از هموطنانمان منجر شد، مریم رجوی، به خانواده های داغدار تسلیت گفت و برای مجروحان بهبودی فوری آرزو كرد.

وی از عموم مردم ایران به ویژه جوانان در استان‌های مجاور خواست به یاری مجروحان و آواره شدگان بشتابند. به‌خصوص كه با توجه به تعلل رژیم آخوندی در كمك رسانی و چپاول كمك‌های مردمی و تلاش رذیلانه برای محدود جلوه دادن ضایعات این زلزله، كمك رسانی مستقل در شرایط كنونی بسیار تعیین كننده است.

مریم رجوی خاطر نشان كرد: ابعاد ضایعات زلزله بوشهر كه قدرت آن تنها ۵.۷ ریشتر بوده است، ناشی از فقر شدید مردم، بافت غیرمقاوم خانه‌های این منطقه و فقدان سیستم امداد رسانی است كه هموطنان ما را در برابر زلزله‌های پیدر پی بیدفاع گذاشته است. چیزی كه از نتایچ شوم سیاست میهن برباد ده رژیم آخوندی است كه بخش عمده ثروت كشور را به ماشین سركوب و ترور و صدور تروریسم و بنیادگرایی و ساخت تسلیحات اتمی اختصاص داده است.
مردم قصر شیرین در استان كرمانشاه كه چند روز پیش خانه‌هایشان را بر اثر زلزله از دست دادند در فصل سرما هنوز از كمترین امدادرسانی برخوردار نشده اند. مردم به جان آمده قصر شیرین به همین خاطر در روزهای اخیر دست به اعتراض زدند كه به درگیری با نیروهای سركوبگر و حمله به ساختمان هلال احمر كه یكی از مراكز چپاول حكومتی است انجامید.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۸ آذر۱۳۹۲ (۲۹ نوامبر۲۰۱۳)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت