انتخاب زبان: English | العربية | Français
۱۱ خرداد۱۳۹۸

فراخوان مریم رجوی به جوانان برای تشکیل شوراهای مردمی و کمک رسانی مستقل به سیل زدگان

Categories // اطلاعیه‌ها

فراخوان مریم رجوی به جوانان برای تشکیل شوراهای مردمی و کمک رسانی مستقل به سیل زدگان

بار دیگر سیل و طوفان بخش‌های وسیعی از کشور از جمله استان های خراسان رضوی، اردبیل،‌ آذربایجان شرقی و غربی، کرمانشاه، اصفهان، کردستان، فارس،‌ خوزستان، کرمان، گیلان، کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان، چهار محال بختیاری، لرستان و مرکزی را در برگرفت و در غیاب حداقل تدابیر بازدارنده و کمک رسانی‌های ضروری، شمار زیادی از هموطنان مان جان خود را از دست داده و شمار زیادی مصدوم و بی‌خانمان شدند.

رسانه‌های حکومتی به نقل از سخنگوی سازمان اورژانس کشور نوشتند در پی حوادث جوی از ۱۸ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد ماه امسال ۳۱ نفر جان خود را از دست دادند و ۷۱ نفر مصدوم شدند. آمار واقعی جان باختگان بیشتر است که رژیم آخوندی آنرا پنهان می‌کند.
مریم رجوی با صمیمانه‌ترین تسلیت‌ها و آرزوی بهبودی سریع برای مصدومان، عموم مردم به‌ویژه جوانان را به تشکیل شوراهای مردمی و کمک رسانی مستقل به سیل زدگان فراخواند و گفت رژیم آخوندها با دزدی‌های کلان، قتل عام محیط زیست و هدر دادن سرمایه‌ها در صدور تروریسم و جنگ افروزی، ایران را در برابر حوادث طبیعی بی‌دفاع گذاشته است.
وی افزود درحاکمیت آخوندها مردم ایران مستمرا دچار مصیبت‌هایی می‌شوند که قابل پیش بینی و پیشگیری هستند. یک روز سیل، یک روز زلزله، یک روز آتش سوزی. حوادثی که به دلیل از بین بردن زیرساخت‌های کشور و عدم رسیدگی و کمک رسانی به فاجعه تبدیل می‌شوند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ (۱ ژوئن ۲۰۱۹)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت