انتخاب زبان: English | العربية | Français
۰۵ دی۱۳۹۳

ایران: اعدام و سركوب در ایام جشنهای میلاد مسیح

Categories // اطلاعیه‌ها

ایران: اعدام و سركوب در ایام جشنهای میلاد مسیح

رژیم ضدبشری آخوندی حتی در عید میلاد مسیح (ع) نیز چرخه جنایت و اعدام را متوقف نكرد و در سحرگاهان كریسمس (پنجشنبه ۴ دیماه) هفت زندانی را در زندان عادل آباد شیراز، به چوبه‌های دار آویخت.

طی روزهای ۲۷ و ۲۳ آذر ماه نیز ۱۰ زندانی دیگر به طور مخفیانه در همین زندان كه یكی از مخوفترین زندان‌های رژیم آخوندی است، اعدام شده بودند. در روز ۳ دی‌ماه شب میلاد مسیح نیز دو زندانی دیگر در زندان مركزی زاهدان برای اجرای حكم اعدام به سلول‌های انفرادی بند قرنطینه این زندان منتقل شدند.

مریم رجوی، در روز چهارشنبه ۲۵ دسامبر طی پیامی ضمن تبریك سالروز میلاد عیسی مسیح (ع) و فرا رسیدن سال نو میلادی به عموم هموطنان مسیحی ، سالی سرشار از صلح، آزادی و بردباری و سازندگی برای آنان آرزو كرد.
رجوی رژیم آخوندی را كه نقاب اسلام به چهره زده است، شقی‌ترین دشمنان مسیح(ع) و محمد (ص) خواند و افزود: آن‌ها به نام دین، در ایران به چشم زنان اسید می‌پاشند و جوانان را به دار می‌كشند، نوكیشان مسیحی را زندانی و ابتدایی‌ترین حقوق‌شان را نقض می‌كنند؛ دژخیمانی كه به خاطر اعتقادات مذهبی و به خصوص پیروی از پیام‌های واقعی محمد(ص) و مسیح(ع)، اعدام و شكنجه می‌كنند و بدترین تبعیض و شقاوت را روا می‌دارند. استبداد دینی و خون آشامی برپا كرده‌اند كه كانون بنیادگرایی و تروریسم تحت نام اسلام و پدرخوانده همه شریرانی است كه امروز در خاورمیانه اسیران و گروگان‌های بیگناه را می‌كشند و پیروان مسیح و سایر دگراندیشان را به كوچ اجباری و آوارگی می‌كشانند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۵ دی ۱۳۹۳ (۲۶ دسامبر۲۰۱۴)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت