انتخاب زبان: English | العربية | Français
۲۶ اسفند۱۳۸۹

فراخوان به محكومیت كشتار زندانیان قزل حصار

Categories // اطلاعیه‌ها

فراخوان به محكومیت كشتار زندانیان قزل حصار

مریم رجوی، كشتار سه شنبه شب ۲۴ اسفند زندانیان بی‌دفاع زندان قزلحصار توسط دژخیمان رژیم آخوندی را یك جنایت بیسابقه و هولناك و یك صفحه ننگین در پرونده سراسر تباهی و جنایت فاشیسم دینی حاكم بر ایران توصیف كرد.

وی ضمن آرزوی بهبودی سریع برای مجروحان و ابراز همدردی با خانواده قربانیان، از عموم مردم خواست به كمك و حمایت از آنان قیام كنند.وی ضمن آرزوی بهبودی سریع برای مجروحان و ابراز همدردی با خانواده قربانیان، از عموم مردم خواست به كمك و حمایت از آنان قیام كنند.


مریم رجوی خواستار محكومیت قوی این جنایت از سوی جامعه جهانی به ویژه شورای امنیت ملل متحد شد و از دبیركل خواست هیأتی را مأمور كند تا پیرامون این جنایت بزرگ و همچنین درباره وضعیت زندان‌های ایران به ویژه زندانیان سیاسی تحقیق كند.
مریم رجوی گفت:  شلیك به سوی زندانیان همزمان با قیام سراسری مردم ایران علیه این رژیم، از سبعیت فوق تصور یك رژیم قرون وسطایی خبر می‌دهد كه از مقابله با قیام مردم ناتوان مانده است و برای جلوگیری از گسترش اعتراضات اجتماعی به این وحشیگری‌ها متوسل می شود. بی تردید مردم ایران در مقابل چنین جنایتهایی سكوت نخواهند كرد و عزم آن‌ها برای سرنگونی این رژیم را دو چندان خواهد كرد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۶ اسفند ۱۳۸۹( ۱۷ مارس ۲۰۱۱)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت