انتخاب زبان: English | العربية | Français
  • موضعگیری‌ها
  • اطلاعیه‌ها
  • فراخوان خانم مریم رجوی به کادر پزشکی و سازمان‌های بین المللی: برای حفظ جان مردم و خنثی کردن پنهانکاری رژیم، اطلاعات خود را در اختیار افکار عمومی بگذارید
۰۶ اسفند۱۳۹۸

فراخوان خانم مریم رجوی به کادر پزشکی و سازمان‌های بین المللی: برای حفظ جان مردم و خنثی کردن پنهانکاری رژیم، اطلاعات خود را در اختیار افکار عمومی بگذارید

Categories // اطلاعیه‌ها

فراخوان خانم مریم رجوی به کادر پزشکی و سازمان‌های بین المللی: برای حفظ جان مردم و خنثی کردن پنهانکاری رژیم، اطلاعات خود را در اختیار افکار عمومی بگذارید

رژیم ضد بشری آخوندی با ادامه و اصرار بر پنهان‌کاری، پخش اطلاعات دروغ، عدم اقدامات پیشگیرانه، توزیع نکردن تجهیزات پزشکی و امکانات مقابله و ادامه رفت و آمد به چین، باعث تسریع گسترش ویروس کرونا به مناطق مختلف از مرکز و شمال تا شرق و غرب و جنوب ایران، افزایش سریع قربانیان و هم‌چنین انتقال ویروس به کشورهای همسایه شده است.

بنا به گفته اهالی و پزشکان و پرستاران علاوه بر قم و تهران شماری از مبتلایان درتبریز و اصفهان و نجف آباد و کاشان و کرمانشاه و رشت و خرم آباد و برخی دیگر از شهرهای کشور جان باخته‌اند.
به‌رغم فراخوان‌های مکرر داخلی و بین المللی پروازهای ماهان ایران سپاه پاسداران تا امروز سه شنبه ۶اسفند از و به چین ادامه یافته است.

خانم مریم رجوی، رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران گفت رژیم درباره کرونا همان تجربه هواپیمای اوکراینی را در ابعاد کلان و در سطح سراسری و در حق همه ایرانیان تکرار می‌کند. وی از پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان‌ها خواست به‌خاطر حفظ جان و سلامت مردم ایران و برای خنثی کردن پنهان‌کاری‌ها و اطلاعات گمراه کننده رژیم، اطلاعات خود را سریعاً در اختیار افکار عمومی بگذارند.

خانم رجوی تاکید کرد سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی و سازمان‌های بین المللی طرفدار حقوق بشر باید فاشیسم دینی حاکم بر ایران را وادار کنند تمام حقایق و آمار در مورد کرونا را برای حفظ جان و سلامت مردم ایران و دیگر کشورهای منطقه در اختیار افکار عمومی و ارگان‌های بین المللی ذیربط بگذارد.
وی عموم هموطنان به‌ویژه جوانان غیرتمند را به اعتراض فراخواند تا رژیم آخوندی را از یک سو وادار به بیان حقایق نموده و از سوی دیگر مجبور نمایند امکانات پزشکی و درمانی که به‌طور گسترده در انحصار پاسداران و دستگاه‌های امنیتی است در اختیار مردم و بیمارستان‌ها و پزشکان معالج قرار دهد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۶اسفند ۱۳۹۸ (۲۵فوریه۲۰۲۰)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت