انتخاب زبان: English | العربية | Français
  • در رسانه‌ها
  • رجوی در سالگرد «قتل عام انجام شده توسط آخوندها»:‌سفارت‌های رژیم تروریست تهران را ببندید
۰۳ شهریور۱۳۹۷

رجوی در سالگرد «قتل عام انجام شده توسط آخوندها»:‌سفارت‌های رژیم تروریست تهران را ببندید

Categories // در رسانه‌ها

رجوی در سالگرد «قتل عام انجام شده توسط آخوندها»:‌سفارت‌های رژیم تروریست تهران را ببندید

عکاظ ـ پاریس 
مریم رجوی رئیس جمهور مقاومت ایران از کشورهای غربی خواست که سفارت‌های رژیم ایران را ببندند زیرا این رژیم از امکانات دیپلوماتیک بعنوانی پوشی برای فعالیت‌های تروریستی استفاده می‌کند.

روز شنبه ۳شهریور۱۳۹۷(۲۵اوت۲۰۱۸) خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور اپوزیسیون ایران، در کنفرانسی به‌مناسبت سی‌امین سالگرد ۳۰هزار زندانی سیاسی قتل‌عام شده، که به‌طور همزمان و مرتبط در ۲۰پایتخت و شهر بزرگ جهان برگزار شد، گفت:‌ سه دهه است که جامعه جهانی نسبت به ‌قتل‌عام زندانیان سیاسی در ایران ساکت بوده است. در نتیجه آخوندها با آسودگی خاطر به ‌نقض حقوق‌بشر در ایران و سرکوب تظاهرات و اعتراضات مردمی و عملیات تروریستی و جنگ‌افروزی و فاجعه‌آفرینی در خاورمیانه و سایر کشورها دست می‌زنند.
خانم رجوی تاکید کرد: حالا زمان آن است که به ‌این سکوت پایان داده شود. وی شورای امنیت ملل ‌متحد را فراخواند که ترتیبات محاکمه سران این رژیم و مسئولان این قتل‌عام و مسئولان چهار دهه جنایت علیه بشریت را فراهم کند.
وی هم‌چنین تأکید کرد که جاسوسان و مزدوران رژیم باید از کشورهای غرب اخراج شوند و روابط با این رژیم که امکانات دیپلماتیک را به‌خدمت تروریسم دولتی درآورده، باید قطع شود و سفارت‌های آن بسته شوند.
خانم رجوی افزود: زمان آنست که جامعه جهانی در کنار مردم ایران در قیامشان علیه فاشیسم دینی حاکم بر ایران قرار گرفته و اراده آن‌ها برای تغییر رژیم و نیل به سوی آزادی را به‌رسمیت بشناسد.

https://bit.ly/2LsIboR

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت