انتخاب زبان: English | العربية | Français
  • در رسانه‌ها
  • رجوی در سالگرد ”قتل عام ایران“ : سفارت‌های رژیم تروریستی را ببندید
۰۳ شهریور۱۳۹۷

رجوی در سالگرد ”قتل عام ایران“ : سفارت‌های رژیم تروریستی را ببندید

Categories // در رسانه‌ها

رجوی در سالگرد ”قتل عام ایران“ : سفارت‌های رژیم تروریستی را ببندید

اسکای نیوز عربی: مریم رجوی رهبر مقاومت ایران از کشورهای غربی خواست که سفارت‌های رژیم ایران را که از هیئت‌های دیپلوماتیک به‌عنوان پوششی برای فعالیت‌های تروریستی استفاده می‌کند، ببندند.

رجوی در سمینار بزرگ اپوزیسیون ایران در پاریس که برای بزرگداشت قتل عام ۱۳۶۷تشکیل شده بود گفت ” سه دهه است که جامعه جهانی نسبت به‌ قتل عام زندانیان سیاسی ساکت بوده است. در نتیجه آخوندها با آسودگی و خاطرجمعی به ‌نقض حقوق بشر در ایران و عملیات تروریستی و جنگ و فاجعه‌آفرینی در خاورمیانه و مناطق دیگر دست می‌زنند“و حالا زمان آن است که به‌این سکوت پایان داده شود. و شورای امنیت ملل‌متحد باید ترتیبات محاکمه سران این رژیم، و مسئولان این قتل عام و مسئولان ۴دهه جنایت علیه بشریت را فراهم کند.
مریم رجوی هم‌چنین از کشورهای غربی خواست: جاسوسان و مزدوران باید رژیم از کشورهای غرب اخراج شوند، روابط با این رژیم که امکانات دیپلماتیک را به‌خدمت تروریسم دولتی درآورده، باید قطع شود، و سفارت‌های این رژیم بسته شوند.
مریم رجوی تاکید کرد که زمان آن است که جامعه جهانی در کنار مردم ایران در قیامشان علیه فاشیسم دینی حاکم بر ایران قرار گرفته و اراده آن‌ها برای تغییر رژیم و کسب آزادی را به‌رسمیت بشناسد...

https://bit.ly/2weuQfd

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت