• در رسانه‌ها
  • رجوی: انتظار داریم واشنگتن از سیاست‌های خود در قبال رژیم آخوندی برگردد.
آذر07

رجوی: انتظار داریم واشنگتن از سیاست‌های خود در قبال رژیم آخوندی برگردد.

Categories // در رسانه‌ها

رجوی: انتظار داریم واشنگتن از سیاست‌های خود در قبال رژیم آخوندی برگردد.

مریم رجوی روز شنبه گفت راه حلی در تهران جز با سرنگونی رژیم آخوندی وجود ندارد. وی خاطر نشان كرد كه این رژیم بسیاری از كشتارها را در داخل و خارج ایران مرتكب شده است.

وی در سخنرانی خود در كنفرانس اپوزیسیون ایران كه در پاریس با هدف ایجاد یك رژیم دمكراتیك در ایران برگزار شده بود، افزود كه مردم ایران به این می‌نگرند كه دولت آمریكا سیاست‌هایش در قبال ایران و منطقه بطور عام را بازبینی كند.
وی توضیح داد كه حركت‌های اعتراضی در ایران علیه رژیم آخوندی در پایتخت و در سایر شهرهای ایران افزایش یافته و به حسابرسی از مقامات ایرانی به‌خاطر جنایت‌هایشان علیه مردم ایران فراخوان داد.
رجوی خاطر نشان ساخت كه دخالت ایران در سوریه و عراق منجر به وخامت اوضاع امنیتی در منطقه شده و در ظهور شبكه تروریستی داعش نقش داشته است.
این كنفرانس تغییرات صحنه بین المللی بعد از رسیدن دونالد ترامپ كاندیدای جمهوری‌خواهان به ریاست جمهوری آمریكا را مورد بحث قرار داد.
و این كنفرانس به ابتكار كمیته دمكراتیك فرانسوی، ایرانی و با همكاری كمیته حمایت از حقوق بشر در ایران برگزار شد كه در آن اپوزیسیون سوریه و سیاستمداران عرب و پارلمانترهای فرانسوی و اروپایی شركت دارند.

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آرشیو سایت

آخرین توییت