انتخاب زبان: English | العربية | Français
۲۳ آذر۱۳۹۵

فراخوان مریم رجوی برای متوقف كردن جنایت جنگی توسط پاسداران و شبه نظامیان در حلب

Categories // اطلاعیه‌ها

فراخوان مریم رجوی برای متوقف كردن جنایت جنگی  توسط پاسداران و شبه نظامیان در حلب

مریم رجوی، با درود بر حلب پایدار و شعله‌ور، كشتار مردم بیگناه این شهر را یك جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت خواند.

وی گفت: در حالیكه اعدام‌های جمعی در حلب توسط پاسداران و شبه نظامیان مزدورشان در جریان است، بی عملی در مقابل بزرگ‌ترین جنایت ضد انسانی در قرن بیست و یكم به طور مطلق غیر قابل قبول و انزجار‌آور است. وی خواستار اقدام فوری جامعه جهانی برای توقف این خونریزی بی‌رحمانه و جلوگیری از قتل عام و كشتارهای بیشتر شد.
مریم رجوی افزود: حلب سمبل جاودان ایستادگی و مقاومت است و الهام بخش همه مردم منطقه و آزادی‌خواهان برای رهایی از فاشیسم دینی حاكم بر ایران و مزدورانش می‌باشد. این رژیم منشأ بحران در منطقه و عامل كشتار در سوریه است و بیشترین نقش را در رشد و گسترش و استمرار داعش دارد. صلح و آرامش تنها با خلع ید كامل از این رژیم در منطقه امكان‌پذیر است.
در حالیکه مردم جهان از جنایت علیه بشریت در حلب منزجر و بهت‌زده هستند، نماینده خامنه‌ای در پیامی به قاسم سلیمانی سركرده نیروی تروریستی قدس جنایت هولناک در حلب را «پیروزی غرورآفرین» و «بی بدیل» در حلب و «بزرگترین عیدی» خواند و 27 آذر را روز «شكرگزاری» اعلام كرد. این یك سند انكارناپذیر در مسئولیت تمام عیار خامنه‌ای و سران این رژیم در جنایت علیه بشریت و ضرورت قرار‌گرفتن آن‌ها در برابر عدالت است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۳آذر ۱۳۹۵ (۱۳دسامبر۲۰۱۶)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت