انتخاب زبان: English | العربية | Français
  • موضعگیری‌ها
  • اطلاعیه‌ها
  • تسلیت مریم رجوی به بازماندگان قربانیان سیل و فراخوان به جوانان غیور برای كمك رسانی مستقل و مردمی به سیل زدگان
۰۵ فروردین۱۳۹۸

تسلیت مریم رجوی به بازماندگان قربانیان سیل و فراخوان به جوانان غیور برای كمك رسانی مستقل و مردمی به سیل زدگان

Categories // اطلاعیه‌ها

تسلیت مریم رجوی به بازماندگان قربانیان سیل و فراخوان به جوانان غیور برای كمك رسانی مستقل و مردمی به سیل زدگان

مریم رجوی صمیمانه ترین همدردی‌ها و تسلیت‌های خود را به بازماندگان قربانیان فاجعه سیل و عموم مردم به‌ویژه در شیراز ابراز داشت و آرزوی بهبودی هر چه سریعتر برای مصدومان و مجروحان نمود.

ایشان جوانان غیور در سراسر كشور را به كمك رسانی فعال به سیل زدگان در فارس، لرستان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، اصفهان، بوشهر، ایلام، قم، کرمانشاه، گلستان و دیگر نقاط كشور فراخواند و گفت در شرایطی كه خامنه‌ای و روحانی و دیگر آخوندها و سردمداران جنایتكار رژیم تنها در فكر حفظ نظام ننگین ولایت فقیه هستند، كمك رسانی مستقل مردمی یك وظیفه مبرم ملی و میهنی است.
مریم رجوی افزود رژیم آخوندی و سردمداران فاسد آن و سپاه پاسداران با نابودی محیط زیست، باعث تشدید هر چه بیشتر این سیل ویرانگر شدند و از سوی دیگر با چپاول اموال مردم و به هدر دادن آن‌ها در سركوب و تروریزم و جنگ افروزی و پروژه‌های ضد ملی اتمی و موشكی، شهرها و روستاهای كشور را به ویرانی كشانده، از حداقل زیرساخت‌ها محروم كرده‌ و در مقابل حوادث طبیعی مانند زلزله و سیل بی‌دفاع گذاشته‌اند. خسارات و ضایعات انسانی و مادی هموطنان ما در مقابل چنین حوادثی به مراتب بیشتر از دیگر كشورها و استاندارد جهانی است.
در بحران كنونی كه در هر كشوری همه امكانات به نجات حادثه دیدگان اختصاص می‌یابد، اولویت رژیم ولایت فقیه، آخوندهای حاكم، سپاه پاسداران و دیگر ارگان‌های سركوبگر ممانعت از شكل گیری حركت‌های مردمی در اعتراض به این رژیم جنایتكار است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۵ فروردین ۱۳۹۸- ۲۵ مارس ۲۰۱۹

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت