مرداد06

مریم رجوی از قانون تحریم‌های جدید استقبال و بر ضرورت اعمال كامل و فوری آن‌ها تأكید می‌كند

Categories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی از قانون تحریم‌های جدید استقبال و بر ضرورت اعمال كامل و فوری آن‌ها تأكید می‌كند

اخراج پاسداران و شبه نظامیان از منطقه لازمه اجرای این قانون است

مریم رجوی از تصویب لایحه قانونی در مجلس نمایندگان و سنای آمریكا مبنی بر اعمال تحریم‌های جدید علیه رژیم آخوندی به‌خاطر نقض حقوق بشر و تولید و تكثیر موشك‌های بالستیك و همچنین به‌خاطر اعمال تحریمات تروریستی علیه سپاه پاسداران استقبال كرد. وی افزود: مقاومت ایران از سال‌ها قبل بر ضرورت نامگذاری سپاه پاسداران به‌مثابه حافظ تمامیت رژیم آخوندی و بازوی اصلی آن در سركوب و صدور تروریسم و بنیادگرایی در لیست‌های تروریستی تأكید كرده بود اما مماشات با دیكتاتوری آخوندی درست بر عكس، راه را برای تاخت و تاز پاسداران و مزدورانشان در تمام منطقه باز گذاشت.
مریم رجوی بر ضرورت اعمال بلادرنگ و همه جانبه این تحریم‌ها، با همه الزامات آن تأكید كرد و گفت: هیچ راهی برای فرار رژیم و ارگان‌های رسمی و غیر رسمی و طرف حساب‌های داخلی و خارجی آن نباید باقی گذاشت. وی از سایر كشورهای جهان به‌ویژه اتحادیه اروپا و كشورهای منطقه خواست به این تحریم‌ها بپیوندند و اجازه ندهند رژیم آخوندی روابط و تجارت با این كشورها را به وسیله یی برای سركوب داخلی و صدور تروریسم و جنگ افروزی تبدیل كند. مریم رجوی افزود: علاوه بر اعمال بلادرنگ تحریم‌ها علیه سپاه پاسداران و ارگان‌های مرتبط با آن، اخراج سپاه پاسداران و شبه نظامیان وابسته به آن از منطقه به‌خصوص از سوریه و عراق لازمه اجرای این قانون و لازمه پایان دادن به جنگ و بحرانی است كه تمامی منطقه را فرا گرفته است.
مریم رجوی گفت: اعمال تحریم‌های همه جانبه علیه رژیم آخوندی بایستی با اقدام فوری علیه مسئولان اعدام و شكنجه و به‌ویژه قتل عام زندانیان سیاسی در سال ۱۳۶۷ و در ر‌‌‌أس آن‌ها خامنه‌ای ولی‌فقیه رژیم تكمیل شود. آن‌ها باید به‌خاطر ۳۸ سال جنایت علیه بشریت در مقابل عدالت قرار بگیرند. راه حل نهایی بحران منطقه، سرنگونی رژیم نامشروع آخوندی به دست مردم و مقاومت ایران است. به‌رسمیت شناختن حق و خواست مردم ایران برای سرنگونی آخوندها و استقرار آزادی و دموكراسی در ایران بزرگترین كمك به صلح و آرامش در منطقه و جهان است.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۵ مرداد ۱۳۹۶ (۲۷ ژوییه ۲۰۱۷)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

آرشیو سایت

آخرین توییت