انتخاب زبان: English | العربية | Français
  • فعاليت‌ها
  • برگزيده
  • گرامیداشت ۲۴ قهرمان شهید مجاهد خلق در سالگرد حمله موشکی به لیبرتی ۷ آبان ۱۳۹۴
۰۶ آبان۱۳۹۷

گرامیداشت ۲۴ قهرمان شهید مجاهد خلق در سالگرد حمله موشکی به لیبرتی ۷ آبان ۱۳۹۴

Categories // برگزيده

گرامیداشت ۲۴ قهرمان شهید مجاهد خلق در سالگرد حمله موشکی به لیبرتی ۷ آبان ۱۳۹۴

گرامی می‌داریم یاد ۲۴ مجاهد خلق را، که بر اثر حمله موشکی از سوی سپاه پاسداران ولی‌فقیه به‌شهادت رسیدند. این روز و این شهادت‌ها، یادآور یک پیام بزرگ است.

پیام این است که مردم ایران برای کسب آزادی و دمکراسی، عزم جزم دارند و به‌ هر قیمت رژیم ولایت‌فقیه را سرنگون می‌کنند.
شهیدان هفت آبان ۹۴ در لیبرتی، با همین هدف سر بر آستان فرشته آزادی گذاشتند. مجاهدانی که در آن شب، بدن‌هایشان با موشک‌ها و موج‌های انفجار به‌خون غلتید، جان‌های فروزان این دوران‌اند. و به‌راستی که آن‌ها زنده و حاضرند. زیرا که شعله امیدند، آن هم در زمانی که بسیاری در ناامیدی گم شده‌اند. آن‌ها سرچشمه باور و یقین‌اند، در زمانی که‌ بسیاری در ناباوری و تردید به‌عجز رسیده‌اند. این سخن شهیدان ما و سخن مجاهدانی است که برسر پیمان پایداری برای پیروزی تا به آخر ایستاده‌اند.
پیام مجاهدین به‌نسل جوان ایران این است که ناباوری و یأس و بی‌تفاوتی را که وسوسه مرگ‌آور ولایت فقیه است، در هم بکوبید. نمی‌شود و‌ نمی‌توان و فایده ندارد، همه و همه پیام‌های شومی است که ولایت فقیه، مثل مواد مخدر در جامعه ایران ترویج می‌کند. در مقابل این رژیم و روح شیطانی و اسارت‌‌آورش به‌پاخیزید و دست در دست اشرف‌نشان‌ها و جوانان قیام‌آفرین، کانون‌‌های شورشی را در همه جا برپا کنید.
بله، می‌توان و باید و پایان‌دادن به‌کار این ولایت پوسیده ارتجاعی، شدنی و در دسترس است و از دست شما ساخته است. و باز تکرار می‌کنیم سرنگونی این رژیم ضروری است، سرنگونی این رژیم در دسترس است و برای آن یک آلترناتیو دمکراتیک وجود دارد.
پس، می‌توان و باید به پا خاست، شورش کرد، قیام کرد و این نظام ضدبشری و این استبداد دینی را از ایران و منطقه جارو کرد.

قسمتی از سخنرانی مریم رجوی در دومین سالگرد حمله موشکی به لیبرتی ۷ آبان ۱۳۹۶

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت