• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مریم رجوی: هلاكت قاسم سلیمانی و سركرده بسيج ضدمردمی عراق ضربه جبران ناپذير به رژيم آخوندی است
دی-۱۳ ۱۳۹۸

مریم رجوی: هلاكت قاسم سلیمانی و سركرده بسيج ضدمردمی عراق ضربه جبران ناپذير به رژيم آخوندی است

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

مریم رجوی:  هلاكت قاسم سلیمانی و سركرده بسيج ضدمردمی عراق ضربه جبران ناپذير به رژيم آخوندی است

به این ترتیب عراق که پس از جنگ توسط آمریکا در سینی طلایی تقدیم رژیم آخوندی شده بود، از یوغ فاشیسم دینی آزاد می‌شود.
قاسم سلیمانی یکی از بزرگ‌ترین جنایتکاران تاریخ ایران است که دست‌اندرکار قتل عام صدها هزار تن از مردم منطقه و آواره کردن ده‌ها میلیون تن دیگر است. وی هم‌چنین طراح قتل عام مجاهدین در اشرف و بسیاری عملیات تروریستی دیگر در عراق و در داخل ایران و سایر کشورها علیه مقاومت ایران بوده است. با هلاکت او چرخ‌های سرنگونی رژیم آخوندها هر چه سریع‌تر به حرکت در می‌آید.
علاوه بر این با هلاکت دژخیم ابومهدی مهندس سرکرده بسیج دست نشانده رژیم ولایت فقیه در عراق و یک قاتل افشا شده مردم عراق و مجاهدان اشرفی که از دو دهه پیش توسط مقاومت ایران افشا شده بود، زمان پیروزی قیام مردم عراق برای رهایی از اشغالگری رژیم ایران فرا رسیده است.
خانم رجوی افزود: در حالی‌که سرنگونی رژیم آخوندی در چشم انداز قرار گرفته زمان آنست که نیروهای مسلح رژیم از شلیک به مردم خودداری کنند، سلاح‌های خود را بر‌زمین گذاشته و تسلیم شوند. پرسنل مردمی ارتش باید به مردم بپیوندند.
خانم رجوی با یادآوری شهادت دست کم ۱۵۰۰تن از فرزندان مردم ایران در قیام آبان و دستگیری‌های بی‌پایان خاطرنشان کرد: جامعه بین المللی به‌ویژه اتحادیه اروپا باید بر‌سیاست مماشات با رژیم ملایان نقطه پایان بگذارد و حق مقاومت و قیام برای آزادی و حق حاکمیت مردم ایران بجای حاکمیت آخوندی را به‌رسمیت بشناسد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۳دی ۱۳۹۸(۳ژانویه ۲۰۲۰)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]