تیر-۰۱ ۱۳۹۸

واشنگتن …. فراخوان‌ها برای حمایت از اپوزیسیون ایران برای تغییر رژیم

Catégories // در رسانه‌ها

واشنگتن …. فراخوان‌ها برای حمایت از اپوزیسیون ایران برای تغییر رژیم

در تظاهراتی که روز جمعه جوامع ایرانی آمریکایی ترتیب داده بود جمعیت انبوهی از ایرانیان و هواداران شورای ملی مقاومت ایران و اعضاء سازمان مجاهدین خلق ایران شرکت کردند.
بنا به گفته سازماندهندگان تظاهرات، تظاهرکنندگان، جهان را به ایستادن در کنار مردم ایران در تلاشش به سوی آزادی و تغییر این رژیم و برپایی حکومتی آزاد و دمکراتیک فراخواندند.

شخصیت‌های مهم
طی تظاهرات در مقابل وزارت خارجه آمریکا، تعدادی از شخصیت‌های آمریکایی از جمله نمایندگان براد شرمن و مک کلینتاک و سناتور رابرت توریسلی و فرماندار بیل ریچاردسون سفیر سابق آمریکا در ملل متحد و ژنرال جک کین جانشین رئیس ستاد ارتش آمریکا صحبت کردند.

رجوی:‌ چه کسی جنگ افروزی می‌کند؟
از سویی مریم رجوی رئیس جمهور شورای ملی مقاومت ایران یک پیام ضبط شده به تظاهرات فرستاد و در آن گفت:
آخوندهای خونریز از ۴۰سال پیش برای دور کردن خشم مردم از خودشان، آدرس دشمن را در آمریکا داده و تمام شکست‌هایشان را به آن نسبت می‌دادند.
وی تاکید کرد: به‌رغم این، مردم ایران در کوچه و بازار فریاد می‌زنند که دشمن ما همین‌جاست اما آخوندها به دروغ می‌گویند که آمریکاست.
رجوی گفت: این رژیم، آمریکا را متهم می‌کند که خواستار جنگ است ولی فعالیت‌های خود از تلاش برای ساخت بمب اتمی تا بمب‌گذاری در آلبانی و فرانسه تا بمبگذاری و مین‌گذاری در بدنه کشتی‌ها در خلیج‌فارس و انفجارها و پهپاد و موشک‌ها در عربستان و نشانه رفتن سفارت آمریکا در بغداد را به باد فراموشی می‌سپارد.
او افزود: وقتی آخوندها قیمت نمی‌دهند جری‌تر می‌شوند و قدم به پیش می‌گذارند، شلیک کاتیوشا در موصل و بصره، و حمله موشکی به پهپاد آمریکایی نمونه‌های بسیار گویایی است.
رجوی سوال کرد: راستی چه کسی دارد جنگ‌افروزی می‌کند؟ چه کسی به کمپ‌های اشرف و لیبرتی پیاپی موشک می‌زد؟

https://bit.ly/2xf4Q3j

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]