• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / اعلام دیر هنگام وضعیت قرمز در استان البرز آمار قربانیان را به ۱۲۰نفر رسانده است
اسفند-۲۰ ۱۳۹۸

اعلام دیر هنگام وضعیت قرمز در استان البرز آمار قربانیان را به ۱۲۰نفر رسانده است

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

اعلام دیر هنگام وضعیت قرمز در استان البرز آمار قربانیان را  به ۱۲۰نفر رسانده است

رژیم آخوندی با تأخیر بسیار روز گذشته در استان البرز وضعیت قرمز اعلام کرد. اکبرسلیم نژاد رییس ”شورای اسلامی شهر کرج“ از مردم خواست ”در خانه‌ها بمانند و از ترددهای غیرضروری ‌و حضور در اجتماعات و میهمانی ها… پرهیز نمایند“.

سازمان مجاهدین خلق ایران اعلام کرد آمار قربانیان در استان البرز به ۱۲۰نفر رسیده است. برخی از اعضای کانون‌های شورشی و هواداران مجاهدین که به کمک مبتلایان شتافته بودند در میان جانباختگان هستند. نگار سیاه منصوری، محرمعلی اسماعیلی و حسن نیری در کرج و سرخه‌حصار در شمار این مجاهدان صدیق هستند.

روز گذشته آخوند جنایتکار علی مظفری رییس قضاییه آخوندها در قم و پاسدار سرتیپ عبدالرضا آقاخانی سرکرده نیروی انتظامی قم به خط و نشان کشیدن برای کسانی که آمار واقعی قربانیان کرونا را ارائه می‌دهند پرداختند. آخوند مظفری تهدید کرد هرکس آماری غیر از آمار رسمی منتشر کند تحت تعقیب قرار خواهد گرفت. او از دستگیری یک پرستار به‌خاطر” ارائه آمارهای کاذب از تعداد فوتی های کرونا در قم“ و از دستگیری یک طلبه بخاطر انتشار کلیپی از غسالخانه قم خبر داد. پاسدار آقاخانی نیز گفت ”پلیس فتا اشراف و رصد کامل روزانه و ساعتی بر فضای مجازی و رسانه ای استان دارد“.
در حالیکه خامنه‌ای به‌خاطر برگزاری نمایش ۲۲بهمن و شعبده انتخابات، شهر قم را به قربانگاه کرونا تبدیل کرده و شمار جان باختگان اکنون از ۵۰۰تن گذشته و اجساد در سردخانه‌ها انباشته شده، تهدیدهای عوامل رژیم مردم را به ستوه آورده است.

خانم مریم رجوی در این باره گفت: مردم مظلوم قم اکنون تحت مصیبت و فشارهای چندجانبه بسر می‌برند. در حالیکه هیچ مقام دولتی جرات بازدید از قم را ندارد و آخوندهای حکومتی از قم فرار کرده‌اند، پزشکان و پرستاران شریف در این شهر در شرایط بسیار وخیمی کار می‌کنند. بیماران و بیمارستان‌های قم از حداقل امکانات برخوردار نیستند و اکنون باید زخم زبان و تهدیدها و دستگیری را هم که رژیم آخوندی به آن‌ها ارزانی داشته است، تحمل کنند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ (۱۰مارس ۲۰۲۰)

مقالات مرتبط

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]