• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مریم رجوی: هر شرطی كمتر از اجرای كامل ۶ قطعنامه شورای امنیت، فریبكاری فاشیسم دینی است
آبان-۱۹ ۱۳۹۲

مریم رجوی: هر شرطی كمتر از اجرای كامل ۶ قطعنامه شورای امنیت، فریبكاری فاشیسم دینی است

Catégories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی: هر شرطی كمتر از اجرای كامل ۶ قطعنامه شورای امنیت، فریبكاری فاشیسم دینی است

به دنبال شكست مذاكرات سه روزه وزیران خارجه و نمایندگان كشورهای ۵ بعلاوه ۱ با رژیم آخوندی، مریم رجوی، گفت: هر چیز كمتر از اجرای كامل ۶ قطعنامه شورای امنیت، فریبكاری فاشیسم دینی حاكم بر ایران و بازی با امنیت و صلح در منطقه و جهان و تقویت صدور تروریسم و بنیادگرایی است.

وی افزود: همچنانكه مقاومت ایران پیش از این اعلام كرده است هرگونه توافق جامعه جهانی با رژیم آخوندی، بدون توقف كامل غنی سازی، توقف تولید و نصب سانترفیوژ، تعطیلی كامل سایت آب سنگین اراك، پذیرش پروتكل الحاقی و دسترسی آزادانه آژانس بین المللی انرژی اتمی به تمامی سایت‌ها و متخصصان رژیم، كه سال‌ها از دسترس آژانس دور نگه داشته شده‌اند، فرصت‌های بیشتری در اختیار این رژیم برای دستیابی به بمب اتمی می‌گذارد.

دست یابی به بمب اتمی بخشی از استراتژی رژیم برای ادامه بقا است و تا جایی كه بتواند به این پروژه ادامه می‌دهد. سردمداران رژیم بارها تأكید كرده اند هرگونه عقب نشینی در این زمینه به سرنگونی منجر خواهد شد. از این رو روحانی و وزیر خارجه اش به‌دستور خامنه ای در صددند با فریبكاری، در عین نقض قطعنامه های شورا، ادامه دادن به غنی سازی، تن ندادن به پروتكل الحاقی و تحویل ندادن اورانیوم غنی شده، جامعه جهانی را به لغو همه یا بخشی از تحریمها متقاعد كنند.
۱۱ سال پس از افشای سایت‌های نطنز و اراك توسط مقاومت، رژیم ملایان حتی یك سایت یا پروژه اتمی را داوطلبانه به اطلاع آژانس بین المللی انرژی اتمی نرسانده و صرفاً بعد از افشای آنها از سوی مقاومت یا كشف آنها توسط آژانس و بعد از كارشكنی و تأخیر بسیار به ناچار به آن‌ها اذعان نموده است. در ماه‌های اخیر مقاومت ایران از یك سایت جدید و سری در منطقه دماوند به نام «معدن شرق» پرده برداشت و همچنین افشا كرد ملایان در حال جابه‌جا كردن سازمان پژوهش نوین دفاعی «سپند» به نقطه مخفی جدیدی در تهران هستند. این سازمان مركز تحقیقات و طراحی بخش بمب سازی رژیم می باشد.
در سالهای ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ كه انگلستان، فرانسه و آلمان با آخوند روحانی در مورد تعلیق برنامه اتمی خود به توافق رسیدند، رژیم با استفاده از این فرصت به تكمیل پروژه های اتمی خود پرداخت. روحانی در مصاحبه با تلویزیون دولتی در ۷ خرداد ۱۳۹۲ در مورد تعلیق غنی سازی گفت: «ما کامل کردیم… ما مذاکره تهران را در مهر ۸۲ انجام دادیم. می دانید یو سی اف در سال ۸۳ افتتاح شد؟! کیک زرد می دانید کی درآمد؟! زمستان ۸۳. ما متوقف کردیم؟! ما کامل کردیم.»

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۹ آبان ۱۳۹۲(۱۰ نوامبر۲۰۱۳)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]