• صفحه اول / برگزيده / ضرورت لیست گذاری اطلاعات آخوندی و بیت خامنه‌ای با امپراتوری عظیم مالی و تجاری
تیر-۰۶ ۱۳۹۸

ضرورت لیست گذاری اطلاعات آخوندی و بیت خامنه‌ای با امپراتوری عظیم مالی و تجاری

Catégories // برگزيده // فعاليت‌ها

ضرورت لیست گذاری اطلاعات آخوندی و بیت خامنه‌ای با امپراتوری عظیم مالی و تجاری

از جمله این که باید وزارت اطلاعات آخوندها که در بسیاری عملیات اختناق در ایران و عملیات تروریستی در خارج کشور همدست سپاه است، مشمول همین نام گذاری قرار بگیرد و مزدوران اطلاعات و نیروی تروریستی قدس از آمریكا و اروپا بیرون رانده شوند.
هم‌چنین باید بیت خامنه‌ای که نهاد اصلی فرماندهی سپاه پاسداران است با امپراتوری مالی و تجاری عظیم آن که پشتیبان سپاه است همه در لیست تروریستی قرار گیرند.
و زمان آن است که حق مردم و مقاومت ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی به‌رسمیت شناخته شود.
تمام مسأله این است که این رژیم قرون وسطایی به ‌خائنانه‌ترین صورت، برای حفظ قدرتش توسعه اقتصادی اجتماعی ایران را سال‌های سال متوقف کرده است. تاوان حفظ یک رژیم ضدتاریخی با نسل‌کشی در صفوف مجاهدین و با تخریب ایران و غارت دارایی‌های این کشور پرداخت شده است.
راستی آن‌ همه عوارض سنگینی که شهرداری‌ها هر سال از مردم اخاذی می‌‌کنند، کجا رفت؟ پول نفت کجا رفت؟ درآمدهای پتروشیمی صرف چه شد؟
براستی که اگر یک صدم درآمد یک سال صادرات پتروشیمی که باند خامنه‌ای از کشور خارج می‌کند صرف سازندگی می‌شد پل دختر در گل و لای فرو نمی‌رفت.
اگر بخش کوچکی از هزینه‌های سپاه پاسداران صرف امور عمرانی خوزستان می‌شد، امروز خوزستانی‌ها و هموطنان عرب این‌طور در مصیبت و پریشانی نبودند.
من بازهم تأکید و تکرار می‌کنم که چاره کار تنها اراده‌ها و دست‌های مردم ایران است. بنابراین تشکیل شورای‌های مردمی برای امدادرسانی و همیاری یک وظیفه مبرم ملی و میهنی است.
خامنه‌ای و سپاه پاسداران‌اش امروز تمام عیار در تلاش برای مهار خشم و شورش مردم در شهرهای سیلزده هستند. اما این ویرانی که روزگار بسیاری از مردم ما را سیاه کرده، دور نیست که گریبان رژیم را بگیرد و مردم ایران به‌کار حکومت ولایت فقیه پایان دهند.
این همان رسالت و مأموریتی است که مجاهدین و کانون‌های شورشی به‌همت مردم ایران به‌ انجام خواهند رساند.
قهرمانان فروغ اشرف و همه شهیدان خلق در پی این هدف جانفشانی کرده‌اند. و خون‌ها و رنج‌هایشان بی‌تردید به‌بار و بر خواهد نشست.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]