آذر-۰۹ ۱۳۹۲

تسلیت و همدردی با قربانیان زلزله بوشهر

Catégories // اطلاعیه‌ها

تسلیت و همدردی با قربانیان زلزله بوشهر

وی از عموم مردم ایران به ویژه جوانان در استان‌های مجاور خواست به یاری مجروحان و آواره شدگان بشتابند. به‌خصوص كه با توجه به تعلل رژیم آخوندی در كمك رسانی و چپاول كمك‌های مردمی و تلاش رذیلانه برای محدود جلوه دادن ضایعات این زلزله، كمك رسانی مستقل در شرایط كنونی بسیار تعیین كننده است.

مریم رجوی خاطر نشان كرد: ابعاد ضایعات زلزله بوشهر كه قدرت آن تنها ۵.۷ ریشتر بوده است، ناشی از فقر شدید مردم، بافت غیرمقاوم خانه‌های این منطقه و فقدان سیستم امداد رسانی است كه هموطنان ما را در برابر زلزله‌های پیدر پی بیدفاع گذاشته است. چیزی كه از نتایچ شوم سیاست میهن برباد ده رژیم آخوندی است كه بخش عمده ثروت كشور را به ماشین سركوب و ترور و صدور تروریسم و بنیادگرایی و ساخت تسلیحات اتمی اختصاص داده است.
مردم قصر شیرین در استان كرمانشاه كه چند روز پیش خانه‌هایشان را بر اثر زلزله از دست دادند در فصل سرما هنوز از كمترین امدادرسانی برخوردار نشده اند. مردم به جان آمده قصر شیرین به همین خاطر در روزهای اخیر دست به اعتراض زدند كه به درگیری با نیروهای سركوبگر و حمله به ساختمان هلال احمر كه یكی از مراكز چپاول حكومتی است انجامید.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۸ آذر۱۳۹۲ (۲۹ نوامبر۲۰۱۳)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]