• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / فراخوان مريم رجوی به تضمين امنيت ليبرتی توسط آمريكا و ملل‌متحد تا انتقال همه به خارج از عراق
تیر-۱۴ ۱۳۹۵

فراخوان مريم رجوی به تضمين امنيت ليبرتی توسط آمريكا و ملل‌متحد تا انتقال همه به خارج از عراق

Catégories // اطلاعیه‌ها

فراخوان مريم رجوی به تضمين امنيت ليبرتی توسط آمريكا و ملل‌متحد تا انتقال همه به خارج از عراق

موشك‌باران ليبرتی آن‌هم پس از يك محاصره ظالمانه پزشكی، دارويی و غذايی كه ۸ روز است ادامه دارد، نشان‌دهنده وحشت فاشيسم دينی حاكم بر ايران از مجاهدين و مقاومت ايران است كه آن را تنها تهديد موجوديت خود می‌داند.
به‌همين دليل رژيم آخوندها با هر راه‌حلی برای ليبرتی كه متضمن امنيت ساكنان باشد مخالف است و در آن كارشكنی می‌كند و تنها گزينه مطلوب رژيم يا وادار كردن ساكنان ليبرتی به تسليم و دست كشيدن از مبارزه يا نابودی فيزيكی آنان است.
مریم رجوی شورای امنيت و اتحاديه اروپا و كشورهای عضو را به محكوميت قاطع حمله جنايتكارانه موشكی به ليبرتی فراخواند و گفت: حال كه هيچ ترديدی در مورد نيات رژيم آخوندی برای به‌راه انداختن قتل‌عام‌های بيشتر در ليبرتی نمانده است، اقدام فوری دولت آمريكا و ملل‌متحد برای تضمين و تأمين امنيت و سلامت ساكنان ليبرتی تا زمانی كه همه آن‌ها عراق را ترك كنند ضرورت مضاعف پيدا می‌كند. وی تاكيد كرد: اين منطبق بر تعهدات مكرر و مكتوبی است كه آمريكا و ملل‌متحد در مورد امنيت و سلامت ساكنان ليبرتی داده‌اند.
در جريان اين حمله موشكی بيش از ۵۰ فروند موشك به سمت ليبرتی شليك شد كه شماری از آن‌ها در خارج از كمپ فرود آمد. اين حمله به ويرانی و آتش سوزی گسترده در كمپ انجاميد و حفره‌هايی به قطر ۲ متر و عمق ۱.۵ متر در سطح كمپ ايجاد كرد. تا ساعت ۱۲ شب دوشنبه ۴‌ژوييه، ۴۰ مجروح و مصدوم در اثر اين حمله جنايتكارانه گزارش شده است

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]